Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erős migrénem van, a gyógyszer...

Erős migrénem van, a gyógyszerek nem használnak. Hová fordulhatok?

Figyelt kérdés
Fél 4 óta fáj a fejem, hol az egyik,hol a másik oldalon. Alig birok mozogni, hányingerem is van. Nagyon örülnék minden hasznos tanácsnak! :(
2012. jan. 6. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most 32 vagyok, sose szokott fájni a fejem. Pontosabban még 10en évesen felfigyeltem arra, hogy ha pl kosár edzés után nem iszok eleget, akkor másnap reggel fáj, de ha iszok sokat elmúlik. Gyógyszert amúgy sem szedek soha. Tudom, hogy millió más oka is lehet!!! De hátha! :/ JOBBULÁST!!!
2012. jan. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszoló azt hiszem nem igazán volt tisztában a migrén fogalmával...

Amúgy azt már próbáltad, hogy figyeled, mit eszel?

Mert elmulasztani elég nehéz, ha már beindult, megelőzni kell általában, van egy lista azokról az ételekről, mait a migréneseknek jobb ha kerülik..

Egyébként szerintem kapcsold ki a gépet, sötétíts be (fontos a zajmentesség) és próbálj meg ledőlni egy picit. Sima algoyrintől nem múlik el... :S

2012. jan. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ŐŐŐ lehet! Elnézést! csak jót akartam!!!!
2012. jan. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, nme azért írtam, tudom, hogy csak jót akartál, csak szegényen az ivás nem nagyon fog segíteni :$ Semmi rosszindulat nem volt bennem, elnézést!
2012. jan. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!