Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikbetegség. Hogy lehet...

Pánikbetegség. Hogy lehet kijönni belőle gyógyszerek nélkül?

Figyelt kérdés
nem ezotériás megoldást keresek, hanem valóban hasznos technikákat. Gyógyszert egyszerűen most nem szednék mert félek, hogy rászokom.
2011. nov. 9. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Két könyvet ajánlok, a pánikbetegségről megjelent egyetlen komoly, magyar nyelvű mű, amit Lajkó Károly Írt, a Szegedi Egyetem psychiátere:

Viselkedésünk és lelki egyensúlyunk

Stresszcsökkentő viselkedések

Az elsővel kezd. Meg fogsz érteni mindent, és a viselkedéspsychológia elveit követve kijöhetsz belőle.

2011. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom, a valszt. Bevallom erdekel a konyv, es el is fogom olvasni, de abban remenykedtem, hogy valaki kezzel foghato technikat vagy trukkot ir le. Sajnos tul sok idom nincs olvasni. De mindenkeppen ertekelem, hogy valaszoltal. Koszonom
2011. nov. 10. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanuld meg a relaxációt. Autogén tréninget vagy progresszív relaxációt.
2011. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fromjezus válasza:

Autogen treninget javaslaom en is. Elvegeztem sokal konnyebb azota!

Ha nincs idod olvasni, akkor nem hinnem hogy olyan sulyos lenne mert ez az a betegseg amivel vagy keresel vmi segitseget vagy belebolondulsz.

2012. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!