Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A szédülés agydaganatkor...

A szédülés agydaganatkor milyen gyorsan erődödik? -és a szédülés önmagában lehet tünet?

Figyelt kérdés
1 hete kezdődött mintha szédülne a fejem de nem úgy mintha minden pörögne hanem mintha imbolyogna,erre rá stresszelek és még jobban érzem nagyon feszült vagyok emiatt,félek hogy agydaganatom van.Egy hónapja voltam orvosnál vért vettek azt mondta teljesen egészséges vagyok csak a stressz okozza(nyugtató kiveszi a szédülést)szerintetek van okom félelemre?
2012. jan. 6. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a nyugtatótól megszűnik a szédülés egyértelműen pszichés tünet.

Amúgy ha valami bajod is van nem egyből agydaganatra kell gondolni, lehet bújkál benned valami, én a menstruáció idején is szoktam szédelegni, de belső fül probléma is lehet. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.

2012. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fölösleges aggódnod. azért is szédülhetsz, mert alacsony a vércukorszinted. ami önmagában tünet lehet, az a fejfájás, de az amitől estére szétrobban a fejed.nem migrén, meg enyhe kis fejfájás.
2012. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolókkal egyetértek. Amúgy a stressztől én is ugyanígy szédülök. Ha emelkedett a vérnyomásod lehet ilyen tüneted. Kezdj el tornázni, vagy valami napi 20 perces aktív mozgást.
2012. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!