Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Után pár nappal érezhetem e...

Után pár nappal érezhetem e azt hogy babás vagyok? Mert szúr a hasam, és mensi előtti érzéseim vannak. Néha (nagyon ritkán hányinger). Más tünet nincs (hányás, szédülés. Stb). November 21. -én megjött5napig volt (utólsó nap voltunk együtt)

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
mi után?
2011. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

menszesz után.van még néha derékfájás,álmosság.

még ilyen tüneteim nem voltak soha.volt olyan hogy késett és azt hittem az lehetek.a tesztek akkor negatívak lettek.most még nem mertem tesztet csinálni.de valami azt súgja az vagyok.szerinted/szerintetek?

2011. dec. 3. 18:06
 3/9 anonim ***** válasza:
pedig az a tuti...
2011. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de ennyire korai terhességet is kimutat?
2011. dec. 3. 18:42
 5/9 A kérdező kommentje:
ha az is vagyok akkor még csak max 1-2hetes lehetek
2011. dec. 3. 18:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha már kimarad, akkor 4 hetes vagy, ui utolsó menzi első napjától számolják. Nekem 2 nap késés után mutatta ki.
2011. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De nem egészen értem, igazán kb. középidőben vagy, szerintem ez inkább ovuláció.
2011. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Anikó1985 ***** válasza:

Szia! Mivel mensi után vagy nem sokkal így nem hinném,hogy terhes lennél.Bár az is igaz,hogy van akinek van mensi szerű vérzése terhesen, de azt mondják, hogy az nem rendes mensi.

Szóval mivel 5 napig meg volt gondolom ez rendes mensi volt. Ha pedig a mensi után gondoltad, hogy terhes lennél, elég valószínűtlen mert általában a peteérés időszakában termékenyülsz meg és az kb. mostanában lehetne. A másik meg, hogy együtt lét után ha megtermékenyültél szerintem semmit nem érezhetsz. Én rosszul voltam nagyon az első három hónapomban, de csak a 7. héttől. Ha babát szeretnétek akkor engedd el magad és hagyd, hogy a baba akkor jöjjön amikor ő akar és ne stresszelj rajta, hogy vajon most az vagyok vagy nem? Ez csak egy jó tanács mert én másfél évet vártam a picimre, mert nagyon akartam. És mikor már hagytad az egészet a fenébe, akkor lettem terhes :)

2011. dec. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az hogy rendes mensi volt e,hááát.tampont használok...rendes vérzés úgy 2-3napig volt.utánna csak barnás.de várok még egy vagy két hetet és csinálok tesztet!
2011. dec. 4. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!