Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi után pár nappal érezhete...

Mensi után pár nappal érezhetem e azt hogy babás vagyok? Mert szúr a hasam, és mensi előtti érzéseim vannak. Néha (nagyon ritkán hányinger). Más tünet nincs (hányás, szédülés. Stb). November 21. -én megjött5napig volt (utólsó nap voltunk együtt)

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább peteérésed lehet.Ilyen korán még nem érezheted a babát.
2011. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem érezheted.
2011. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!de az szerintetek bíztos hogy nem vagyok terhes?volt már olyan hogy késett de akkor ilyen tüneteim nem voltak.
2011. dec. 3. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Még csak a 12.napon vagy ezért írtam hogy peteérésed lehet azt érzed.Ha 28 naposak a ciklusaid akkor 19.-én kell megjönnie.Ami még elég messze van,tehát nem lehet kijelenteni hogy terhes vagy vagy nem.Ha majd akkor késik akkor csinálj tesztet.

2011. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a választ!
2011. dec. 3. 18:18
 6/8 A kérdező kommentje:
azért ez a nagy aggódás mert még ilyen nem történt velem...ilyeneket nem éreztem.izgulok egy picit mert már nagyon szeretnénk babát és eddig még sajna nem jött össze...
2011. dec. 3. 18:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Megint első vagyok.

Ha most van peteérésed akkor most van rá a legnagyobb esély.Úgyhogy hajrá,támadd le a párod.Ha tehetitek minden nap legyetek együtt.Nekünk is 9 hónap után sikerült,mi is naponta-2 naponta együtt voltunk.

2011. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké,rajta leszünk az ügyön!
2011. dec. 3. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!