Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha egy szál pólóban mezítláb...

Ha egy szál pólóban mezítláb kiállok a lekövezett udvarra, akkor kaphatok tüdőgyulladást?

Figyelt kérdés
a ház előtt van egy térköves rész, ha ott állok így kb 5 percig, kaphatok tüdőgyulladást?
2012. jan. 6. 20:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbáld meg, mert kaphatsz. Még mellhártyagyulladást is. Még kórházba is kerülhetsz egy-két hónapra. Nem kellemes lázasan gyógyszerekkel teletömve feküdni. Az infúzióról és injekciókról nem is beszélve.
2012. jan. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Pedig ez a célom... :$ Inkább kórház és infúziók, mint itthon és suli..
2012. jan. 6. 20:44
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem sokkal valószínűbb, hogy ahogy egy szál pólóban ott állsz, arra jár valaki, és kiröhög, mert nincs rajtad bugyi.

Kb. naponta tízszer megyek ki egy szál pólóban a hidegbe, ugyanis másképp nem tudok a kazánra fát tenni. Sőt, fürdés után, vizes hajjal is ki kell rohangálni. Kutya bajom.


Oviban egy gyerek múlt héten levette a zokniját, és mezítláb játszott vagy fél órát a homokban, mire észrevették.

Neki se lett semmi baja.


Ha ennyire nem vagy képes otthon se lenni, és iskolában sem, akkor mit tervezel a következő évekre?!?!

Mert hogy valahol lenni kell.


Egyébként pár év, és sírni fogsz, hogy anyád inkább lenyelt volna. A munkaadód nem érdekli a te érzékeny kis lelked, nem kötelező bejárni, viszont rezsit KELL fizetni, ahogy enni-inni is KELL, sőt ezen az égövön fűteni sem árt ilyentájt.


Ezzel a mentalitással, hogy inkább kórház, vagy beledö.glesz, csak ne kelljen a kötelességed elvégzeni, semmire se viszed az életben.


Ordítani tudnék az ilyen genetikai nyomorékoktól, akik belehalnak, mert iskolába kell járni. ÓÓÓ, te szegény.

Cseréljünk?


Ha garantáltan kórházba akarsz kerülni, öntsd le a karod benzinnel, és gyújts meg azon a ku.rva térkövön!!!

Lehet, hogy belehalsz, de suliba nem kell menni, és egészen, egészen, egéééészen biztos!


Na fogadjunk, annyira nem is akarsz már kórházba kerülni, hogy ezt megcsináld.

Marad az, hogy a hős és bátor öt, azaz öt egész percre kiáll a teraszra pólóban.


Tudod: tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

2012. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Aztán 2 hónap múlva meg azért fogsz sírni, hogy inkább otthon és suli, mint a kórház..

Kiegészíteném még felfázással és vesemedence gyulladással az elsőt.

2012. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

nekem tökmindegy, csak azért nem nyírom ki magam mert ahhoz túl besz*ri vagyok :D

és tudom, hogy nem fogok munkát kapni sehol, egy híd alatt fogom végezni csövesként, -vagy most már ott sem mert, aki hajléktalan azt ugyebár lecsukják -.-"

Én csak egy egyszerű kérdést tettem fel, felesleges megszólni (bár megérdemlem, mert én még nálatok is idiótábbnak tartom magamat, ezért akarok magamtól megszabadulni)

De köszi a válaszokat, a felfelé mutató zöld ujjacska azért megy!

(Én "szerencsére" marha könnyen megbetegszem!)

2012. jan. 6. 20:57
 6/19 A kérdező kommentje:
és nem az a bajom, hogy miért kell iskolába járni... és én is örülnék, hidd el, "ha anyám inkább lenyelt volna" és tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy egy genetikailag nyomoronc vagyok.
2012. jan. 6. 20:59
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Gratulálok hülye gyerek. Hány éves vagy 16?


úristen az ilyen emberektől kapok agylobot. Én nem akartam beteg lenni mégis tüdő és mellhártya gyulladást kaptam. Tudod milyen érzés amikor egy pengével megvágják a hátadat és egy csövet vezetnek bele, hogy lesízvjáj a felgyülemlett folyadékot és közben visítani tudnál a fájdalomtól?

Inkább tanuld meg értékelni az életedet, minthogy ekkora baromság eszedbe jusson.

2012. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

20 vagyok.

És nagyon sajnálom, hogy te annak ellenére kaptál, hogy nem akartál! Örülök, hogy neked van miért élned, hogy te értékeled az életed, komolyan!

De jobb az iylen "hülye gyerek"-ek nélkül a világ, nemdebár? Nem vagyunk ugyanolyanok, én lennék a legboldogabb, ha tudnám értékelni az életet, csak egyszerűen fogyatékos vagyok, és nem megy

2012. jan. 6. 21:45
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nincs jó napod. Én azt szoktam a gyerekemnek ilyenkor ajánlani, hogy keressen egy kis csokit a spejzba, csináljon magának egy jó meleg kakaót, és irány az ágy. Holnapra kialszod magad, és nem látod ilyen sötéten a dolgokat.
2012. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
évek óta iylen vagyok, de "csak" fél éve vagyok a mai naphoz hasonló állapotban. ÉS folyton alszom. és csokival tömöm magam(fel is szedtem magamra jópár kilót). És mégis ugyanott vagyok.
2012. jan. 6. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!