Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha egy szál pólóban mezítláb...

Ha egy szál pólóban mezítláb kiállok a lekövezett udvarra, akkor kaphatok tüdőgyulladást?

Figyelt kérdés
a ház előtt van egy térköves rész, ha ott állok így kb 5 percig, kaphatok tüdőgyulladást?
2012. jan. 6. 20:39
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%
Tegyél valami értelmeset az életben,ne azzal akarj kitűnni,hogy kórházba juttatod magad. Manapság mindenki depressziós főleg Mo.-n azzal nem tudsz kitűnni. NE SAJNÁLTASD MAGAD, fel kellene nőni,azzal többre mész...
2012. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen 1 hónap alatt omlott össze az életem. Beteg lettem, elvesztettem a fél tüdőmet, elhagyott az az ember, akiről azt hittem egészségben és betegségben... És mégis itt vagyok. Túléltem, mert túl akartam. És bár az álmom, hogy nőként katonai pályára lépjek percek alatt köddé foszlott, mégse adtam fel és süllyedtem depresszióba.

Ha bárki rámnéz nem tudja mi bajom van, milyen kínokat állok ki nap mint nap, micsoda fájdalmakkal küzdök. És mégis van célom az életben. És mindenkinek be fogom bizonyítani, hogy így is tudok teljes értékű életet élni.

Nem mellesleg, megtaláltam azt az embert, aki így is elfogad. :)

Nekem is vannak szär napjaim, amikor elegem van mindenből és mindenkiből. De hamar elszáll, mert kaptam egy második esélyt az élettől.


Szerintem ahelyett, hogy azon keseregsz, hogy mekkora genetikai roncs vagy inkább az élet szépségeit találd meg. Hidd el, nem kevés ilyen van.


23/N

2012. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. Nem akarok kitűnni egyáltalán, és egy szóval sem mondtam, hogy "depressziós vagyok".

PErsze nem ismertek, ezért nem tudjátok, nem szoktam panaszkodni, mindig én vagyok az, aki hallgat, nem "kesergek fűnek fának".

ÉS sajnálom, hogy elvesztetted a fél tüdőd, de az, hogy neked van miért élned és harcolnod, az nem azt jelenti, hogy mindenkinek úgy kell néznie a világot mint Neked.

ÖRülök, hogy neked van célod.

2012. jan. 6. 22:52
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne keresd a szépségét. Nézz körül a világban és meglátod, hogy a te problémád eltörpül másé mellett (persze, mindenkinek a maga nyomora a legnagyobb).

Vagy keress fel egy pszichológust. De a legjobb lenne, ha mernél változtatni az életeden. Költözz el, találj új hobbit, mittomén.

2012. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, neked is köszönöm a válaszodat!

De el kell mondanom, hogy én tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy nem az én problémám a legnagyobb a világon (bár te nem tudod, hogy mi a problémám, de mindegy, ezt hagyjuk.)

És attól érezzem magam jobban, hogy mennyire szar dolgok vannak körülöttünk? Szörnyen érzem magam, mert én is látom, és nem tudok tenni ellene semmit, totál haszontalan vagyok, még arra is hogy másoknak segítsek! De még ha tudnék is akkor is mi értelme lenne? az a többi rengeteg mocsok meg szemét attól még mindig ott marad mindenhol

2012. jan. 7. 12:23
 16/19 anonim ***** válasza:
60%
Király vagy tesó! Csak így tovább! Azért kérdeznék valamit. Esetleg szoktad verni a farkad? Az is lendíthet valamit a kedveden. Bár ha a brével is gondok vannak akkor nagy a gáz.
2012. jan. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hát ha még farkam is lenne nő létemre, akkor tuti még ennél is jobban kiborulnék..
2012. jan. 7. 19:08
 18/19 anonim ***** válasza:
60%
Na, én már legalább röhögtem egyet:) És Te? Most eszembe jutott valami, de inkább nem mondom:D
2012. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ahogy jólesik
2012. jan. 7. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!