Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy napos tisztító diétát...

Egy napos tisztító diétát hogyan kell csinálni? Az orvos megkérdezése nélkül is lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában összeettem mindenféle vackot (ünnepek, vizsgaidőszak) és sztem már a szervezetem nemigen bírja.
2012. jan. 8. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Barátnőm a ilyenkor egy napig csak sima ásványvizet iszik esetleg egy almát eszik.

De csak egy napig.

Utána próbálj könnyű ételeket enni, levest, főzeléket, salátát.

Fokozottan állj vissza és vigyázz legközelebb.

2012. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
okés, köszi :)
2012. jan. 8. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy egész nap csak egy fajta gyümölcsöt/zöldséget fogyasszál! És mást ne! Viszont igyál sokat. Vagy vizet vagy gyógyteákat.

Itt elég jól leírják: [link]

2012. jan. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és egy tök jó méregtelenítő koktél recept! [link]
2012. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi :) Lehet hogy éhenhalok, mert még sosem csináltam ilyet, de ki kell próbálnom :D
2012. jan. 9. 13:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyan! Nem fogsz éhen halni, kicsit kellemetlen lesz de egy napot ki lehet bírni.

Javaslom, hogy egy szombati napra tedd nehogy hétfőn a suliban vagy a munkahelyeden fáradt és túl éhes legyél miatta.Adj időt magadnak visszazökkenni.

2012. jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!