Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki szedte már a MemoLife...

Valaki szedte már a MemoLife gyógyszert?

Figyelt kérdés
Jobban tudsz tanulni tőle ? Hány éves kortól lehet szedni ? Megéri a pénzét ? Bármilyen tapasztalatót leírhatok :-)
2012. jan. 9. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:

szedtem érettségi előtt

semmit nem használt

2012. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olyan készítményt keress, amelyben több az Omega3 és az Omega 6 zsírsav. Barátunknak azért nem használt az érettséginél, mert ez az anyag folyamatosan szükséges a szervezetünknek, és nem csak néha, valamint olyan mennyiségben kell enni, ami nem csak illúziót ad, hogy igen, én szedek valamit.

Vagyis: tudományos adatok szerint, egy átlagos súlyú embernek, ez legyen 70 kg, kb. napi 1000-3000mg esszenciális,( vagyis olyan zsírsav, amelyet a szervezetünk nem képes magától is előállítani)zsírsav bevitelére van szükség minimálisan! Ez azt jelenti, hogy a normál működésekhez kellene ennyi, ahhoz hogy pl. javuljon az agyi tevékenység, ahhoz ennél akár jóval nagyobb mennyiségekre is szükség lehet.

És bocsánat hogy kijavítalak, de ez a készítmény nem!!!! gyógyszer. A gyógyszerek kizárólag a gyógyszeripar által, kőolaj-származékokból, nagy haszonnal előállított vegyületek, amelyek az emberi szervezet működését BEFOLYÁSOLJÁK!!!!, és nem segítik azt. Ez fontos különbség, vagyis a gyógyszerek csak elnyomják a tüneteinket. A természetes anyagok, amelyek egyébként is megtalálhatóak a testünkben éppen úgy mint a természetben, azokra pedig azért van szükség, mert nélkülük a szervezetben felbomlik az egyébként kényes egyensúly, és ezért kisebb-nagyobb hibák fordulnak elő. Ha ezek a hibák hosszú időn keresztül fennállnak, akkor alakulnak ki az általános orvoslás elnevezésével élve : a betegségek. Felvilágosultabb tudósok szerint ezek az állapotok nem betegségek, hanem csak jelzések a szervezettől, hogy valamit nem jól csináltunk. Ideje változtatni, és visszatérni a természetesebb életmódra.

2012. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem tanuláshoz a leghatékonyabb a Béres Guarana és Ginzeng kivonatos vitaminja. Árban hasonló a Memolife-fal. Nekem jobban bevált, mint ez a memocucc.
2012. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kösz :')
2012. márc. 3. 21:39
 5/7 anonim válasza:
Már egy hete szedem, szerintem jó. Nem tanulja meg helyettem az anyagot, de legalább már nem zárt ajtón dönget a vizsgaanyag:) Ettől a tanulási kedvem is rögtön nagyobb lett, úgyhogy én csak ajánlani tudom.:)
2012. máj. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Ne szedjétek, mert nem az van benne, mint ami rá van írva. Táplálékkiegészítő, amit ma ebben az országban SENKI sem ellenőriz. Ha nincs rajta OÉTI vagy OGYI kód, akkor felejtős.
2012. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A doboz alján ott az van OÉTI engedélyszám: 8614/2011.
2012. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!