Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi idő alatt fogyok le?

Mennyi idő alatt fogyok le?

Figyelt kérdés
3 km futás , 60 felulés 40 fekvőtámasz 5 alkalommal , 7 óra munka egy farmon mindez napi rendszerességgel. 2 szelet pirítós reggelire , ebéd minden második nap hús , vacsora joghurt kekszel. kb 10 kg zsírfelesleg van rajtam és szeretném leadni.
2012. jan. 17. 12:27
1 2
 11/11 anonim válasza:

Foggalmam sincs mennyi idő alatt fogsz lefogyni. Amit tudok tenni elmondom én mit tennék. 2 szelet piritós reggelire felejtsdd el. Egyél annyit amennyi jól esik és ne felejtsdd el a mozgást. Reggeli a legfontosabb 18:00 után semmit, és ebédre toldd be azt a 2 piritost a joghurttal. :) nemsokkal több mint fél éve 160 kiló voltam :)Most 120 alatt vagyok kicsivel. Ami segit az az edzés és az hogy nem iszok olyan sok folyadékot. Kis sullyal több szériát mivel az szálkásít.



Sok sikert. Remélem volt valami ami segit majd.

2012. máj. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!