Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A héten már harmadjára hányok-...

A héten már harmadjára hányok- szándékosan- ez már túl sok?

Figyelt kérdés

Kb karácsony óta hánytam szándékosan néha-néha, most az utóbbi időben sűrűbben, ezen a héten már háromszor.. :S ez már baj? (már ha eszek alapból hányingerem lesz egy kicsit)

(20/L)


2012. jan. 20. 16:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Agybeteg vagy, ha ilyet csinálsz, menj pszichológushoz.
2012. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

most ez nagyon kedves, miért kell ezért leagybetegezni... -.-"

NEm duggatok le semmit a torkomon, egyszerűen gyorsan kortyolok vizet, és utána jön is ki minden...

2012. jan. 20. 16:09
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Azt írtad szándékosan!!! Tehát agybeteg vagy.
2012. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A szándékos hányás betegség. Hagyd abba,ha nem megy,akkor menj orvoshoz,mielőtt még nagy bajod lenne belőle.
2012. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 bánomisén ***** válasza:

Kezdődő bulémia, az pedig egy pszichés betegség, ami akár halálos kimenetelű is lehet. Minél hamarabb fordulj pszichológushoz.

Szándékosan hányni egyszer is sok egy életben, nem még többször egy héten.

2012. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Ez már túl sok, igen. Sőt a heti egy szándékos hányás is sok! Szerintem minél előbb keress fel egy orvost, mert idővel elhatalmasodik rajtad, és azt fogod észrevenni, hogy már nincs visszaút.
2012. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Egyébként járok pszichiáterhez (más miatt..)

De én nem érzem ezt problémának... mármint nyilván nem jó, de annyira nem..?

2012. jan. 20. 16:16
 8/17 anonim ***** válasza:

A legtöbb pszichiátriai esetnek nincs betegségtudata. Szerinted normális dolog kihányni, amit megettél? Ezért van az evés? Más meg örülne a jó kajának.

Elmondanád miért csinálod ezt?

2012. jan. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
mert bűntudatom van ha eszek (van rajtam felesleg) meg mert nem tudom ,csak kész vagyok mindenhogy... :S Kicsit az idegesség meg a tehetetlenség miatt is.
2012. jan. 20. 16:28
 10/17 A kérdező kommentje:
és ne gyertek kérlek azzal, hogy inkább mozogjak, másfél éve voltam futni utoljára, de addig rendszeresen midne nnap, meg uszodába is jártam, de sajnos a térdem miattm ár nem futhatok, uszodába járhatnék MAX, de egyfolytában meg vagyok fázva, amikor meg nem vagoyk megfázva akkor meg épp menstruálok.. (de halál komolyan, mindig úgy jön ki, hgoy ne tudjak elmenni..) Meg már rohadtul nicns rá energiám sem... :'(
2012. jan. 20. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!