Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A héten már harmadjára hányok-...

A héten már harmadjára hányok- szándékosan- ez már túl sok?

Figyelt kérdés

Kb karácsony óta hánytam szándékosan néha-néha, most az utóbbi időben sűrűbben, ezen a héten már háromszor.. :S ez már baj? (már ha eszek alapból hányingerem lesz egy kicsit)

(20/L)


2012. jan. 20. 16:05
1 2
 11/17 bánomisén ***** válasza:
Bulímia. Ezt így hívják. Vagy anorexia. Ahogy tetszik. Pszichés betegség, akár van betegségtudatod, akár nincs. Beszélj erről a pszichiátereddel.
2012. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mi az a bulímia, és azt is tudom, hogy nekem nincs.

Vanank ugyan iylen "rohamaim" mikor képes vagyok 1-akár 2 tábla csokit is benyomni, de ilyen elég ritkán van. Azonkívül nem naponta többször hányok, csak hetente néhányszor. ÉS ráadásul kövér is vagyok, nem olyan pálcika, aki azt hiszi hogy kövér, közben pedig csupa csont és bőr...

2012. jan. 20. 21:21
 13/17 bánomisén ***** válasza:
Tényleg nincs betegségtudatod :-) De ettől még beszélj erről a szerinted semmiről a pszichiátereddel, valószínűleg neki más erről a véleménye.
2012. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Kitti0816 válasza:
Próbáld meg elfogadni magad úgy ahogy vagy, ne hánytasd magad, az nem megoldás semmire... próbáld másképp felfogni a dolgokat, gondolj arra hogy inkább kevesebbet eszel, de ne hánytasd magad...
2012. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat! (Azóta, hogy kiírtam a kérdést minden nap hánytam, néha többször is, pedig eldöntöttem, hogy nem fogok... a doki meg sokára lesz... :S)
2012. jan. 23. 18:34
 16/17 anonim válasza:

Te tényleg beteg vagy,és egyetértek az előső hozzászólásokkal.

Nem bántani kell téged,hanem menj el orvoshoz,mert ha nemmész,akkor előbb utóbb de odakerülsz és akkor már az élletedért küzdhetsz...

Komolyan betegvagy menj el... mert ha nemmész el, annyi a fiatalságodnak.


ui: milyen gusztustalan dolog ez..és milyen beteg dolog

2012. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

előző vagyok,nem bántásbol mondom,de neked tényleg segiteni kell.

Ha gondolod keress meg.

Kardos Gellért

2012. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!