Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szúr a szívem. Mitől lehet?

Szúr a szívem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ma reggel óta különösen szúr a szívem, fáj az egész mellkasom, hátam, lábaim elnehezültek.

Kíváncsi lennék, szerintetek mitől van ez?!

És esetleg mivel lehet enyhíteni, fájdalomcsillapító nem segít...


F/19


2012. jan. 21. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez a helyzet volt ma egész nap,aztán ettem valamit és elmúlt,dehogy a lábaim miért fájtak azt nem értem.. ://
2012. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem november tajekan volt ez, h szurt, de azt mondtak,h a szivedbe nem szurhat, mert az nem erez.

Szal lehet a mellizmodba, mert en csak befleseltem.

Utana fajt a jobb oldalam is.

Azota meg nincs mar meg de jtana meg egy jo honapig haeszembe jutoty elkezdett szurni:D

2012. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia! Én stresszre, idegességre gyanakszom. Pihenést javasolok, ill. ha van otthon vérnyomásmérőd,akkor mérd meg. De aztán lehet, hogy egy bordaközi ideg rendetlenkedik, ez is szúró érzéssel szokott jelentkezni. Ha esetleg ideges típus vagy és tényleg ez állhat a háttérben, akkor ajánlom a gyógynövény alapú szert a Nervenphlege-t, kapható drogeriákban, gyógyszertárban,nekem nagyon jó és bevált. Hozzászokás sem alakul ki,mert növényi alapú.
2012. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Jah amugy azt el is felejtettem, h valszeg idegi alapu szal lazits ha tudsz.
2012. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha nem múlik, menj el szíves orovshoz
2012. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 22-e óta szúr a szívem. :/ De nem mindig kb 4 óránként vagy több...szerintem esetleg valami front. Vagy nem tudom :/ 18/l
2013. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!