Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mellkasi szúrás nyomás többek...

Mellkasi szúrás nyomás többek úgy hívják h szúr a szívem többi lent vkinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
na szal voltam 1000+1 dokinál és semmit se mutattak ki csak h magas a vérnyomásom kaptam rá bogyókat le is vitte de néha sport közbe megint elöjön vki tapasztalat ??:/ érsportoló vok szal fontos lenne :( elöre isköszzi
2011. máj. 5. 18:13
 1/3 Tinker Bell ***** válasza:

Sok tanácsot nem tudok adni, de nekem is szokott szúrni a szívem. Én is voltam csomó dokinál és nekem sem mondtak semmit, nekem viszont alacsony a vérnyomásom.


Ha nagyon zavar és nem vagy megelégedve az eredményekkel, akkor tovább kell menni a dokikhoz. Mi sem fogunk többet mondani neked így látatlanban.

2011. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké azért kössz de egy probát megér ;)
2011. máj. 5. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt,2 ekg alapján minden rendben,nem is küldött másfelé.Szerinte idegesség,szorongás okozza.
2011. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!