Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napi 2-3 óra alvás elég?

Napi 2-3 óra alvás elég?

Figyelt kérdés

Az létezik hogy elég ha 2-3 órát alszom naponta? Amikor felkelek akkor kicsit húzom a szám de napközben semmi bajom nincs, nem vagyok fáradt.. És 2 elött el sem tudok aludni.. Lehet alvászavar?? Vagy későbbiekben ebből lehet valami betegségem?(és kondizok is,szóval nem otthon ülök egész nap..)

18/F


2012. jan. 23. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Egy hétig csináltam ilyet, egy éve, szándékosan (UV hét), azóta meg se fordult a fejemben, mert a végére egy emberi roncs voltam. Te is tudod, hogy QRVÁRA NEM ELÉG!
2012. jan. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
A suliban tanultam,hogy léteznek olyan emberek akiknek nagyon kevés időre van szükségűk az alváshoz,lehet,hogy te is ilyen vagy.Legegyszerűbb ha teszteled magad úgy,hogy egész nap intenzíven tanulsz.
2012. jan. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fesztiválokon pár napig elmegy, de állandóra nem igazán jó...
2012. jan. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Vizsgaidőszakban még sok is :D de komolyan.... én mostanában 1 hét alatt kb 15-20 órát ha alszom... Persze nem naponta 2-3, hanem ahogy sikerül... Minden másnap 6, vagy ilyesmi. Kimerítő, de 2 hétig lehet csinálni :)
2012. jan. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nem elég, hosszú távon (hónapok-évek) alatt tönkreteszed a kardiovaszkuláris rendszered.
2012. jan. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

72 éves vagyok. 4 éves koromtól mindenre vissza emlékszem

Egész életemben napi 2-3 órát aludtam, volt, hogy két napig egyetlen egyet sem. Ez főleg telihold idejére esik Egyáltalán ne gyötörd magad az alvás miatt.Neked másokkal ellentétben sokkal gazdagabb lesz az életed, ha az alvástól megspórolt időt okosan kihasználod. V...X

2012. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
84%

én mióta emlékszem orvostól orvosik hurcibáltak a szüleim mert napi 3 órát alszok, ez mindig is így volt és valószínű hogy mindig is így marad :)

az orvosok nem tudnak semmit és szerintük már a 10. életévemet sem kellett volna megélnem, de nemsokára a 21et is betöltöm. Se szellemileg se fizikailag semmi bajom nincsen, sőt talán még egészségesebb is vagyok az átlagnál mert ahogy előttem is mondta az Úr hogy több időnk van mindenre :), nálam ez nagy előnyt jelent a fősulinál ;) szóval én azt tanácsolom hogy ha ez mindig így volt akkor nem fontos viszont ha mostanában alakult át akkor ott lehet van valami a háttérben

2013. szept. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4%
1 hét után kirohadna a szemed kb én egy napot nem birok így ki 3 óra alvással. Az meg hülyeség amit a tata mond az csak beképzeli magának hogy annyit alszik én insomniás vagyok van hogy két napig nem alszom na az a kínok kínja akkor konkrétan olyan vagyok mint egy zombi nem tudok reagálni a külvilágra se.
2014. júl. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
3 órával húztam egy hétig.Pénteken már konkrétan hallucináltam (elég baszurd dolgokat) NAGYON NEM AJÁNLOM
2017. szept. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert valamit nem értetek, még nem biztos, hogy hülyeség. Nekem napi 5-6 óra kell, valamikor 2-3 is elég. Annyi, hogy heti egyszer aludnom kell 8 órát, és teljesen jól működöm. Ha heti 2-nél több alkalommal alszom 5-6 óránál többet, túlalszom magam, és pont akkor vagyok zombi.
2018. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!