Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néha elkezd fájni a szívem...

Néha elkezd fájni a szívem körül, vagy lehet a szívem, lehet a sok idegességtől?

Figyelt kérdés
olyan érzés mintha valami szúrna ott a szívemet vagy a szívem körül. Nem cigizek, és nem kávézom csak fekete teát iszom. mivel lehet a gond?
2012. jan. 23. 14:49
 1/5 anonim válasza:

szija!!


neke azt mondt egy orvos h a szíve nem tud fájni mert nincsen benne érzőideg, tehát nem hiszem h a szíved fájna...nem lehet h valami más a gondd?

2012. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyomor probléma is lehet. Nekem a refluxom kezdődött így. Ritmuszavarra tippeltek az orvosok, meg mit tudom én még mire, egy csomó vizsgálatra elküldtek feleslegesen, aztán ez egyiknél kiderült, hogy reflux. Háziorvoshoz menj el, és ha szökséges, ad beutalót oda, ahová kell.
2012. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom de a szivem körül érzek valami szúrást. Szesszió van sokat idegeskedek, nem tudom azé a gond, de nagyon idegesítő érzés
2012. jan. 23. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:
A szíved nem fájhat, nem tud. Gyomor vagy nyelőcső lesz, menj belgyógyászhoz, ha nem múlik.
2012. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor szívizom elhalás esetén mitől fáj ? :) :(
2013. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!