Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ekcéma a kézen, pattanások az...

Ekcéma a kézen, pattanások az arcon, ínygyulladás, lepedékes nyelv, emelkedett vérnyomás és szorongás a gomba miatt?

Figyelt kérdés

Már nem tudom mit csináljak, miért van nekem ekcémám(antibiotikum után és már rajtam van 5 hónapja,krém nem segített)és miét vannak pattanásaim 17 és fél évesen, és miért sötét a szemem alatti rész(vashiány valszeg)és miért van már 4 hónapja begyulladva az ínyem?

létezik h valamelyik gomba élősködik rajtam,ami terheli a rendszert?


2012. jan. 23. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy liszt(glutén)érzékeny? Táplálkozás (vagy abbéli hiányosság) okozhat ekcémát.
2012. jan. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyi problémád an és vélhetően amúgy is vashiányos vagy már rég el kelett volna menned vizsgálatokra. Hormonális problémáktól si előfordulhatnak ezek a tünetek, vizsgáltasd ki mgad.
2012. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

rendben, akkor kezdjük:

1. nincs gombafertőzésed, csak idióta vagy, aki minden szemenszedett hazugságot elhisz, amit összeolvas.

2. az "ekcéma" diagnózisát nem ártana más bőrgyógyásszal kontrolláltatni, mivel a leírtak alapján nem arról van szó.

3. miért vannak pattanásaid 17 évesen? ez komoly kérdés? biológiaórákra jársz?

4. a gingivitisednek nincs konkrét oka, hajlamosító tényezői viszont: alkohol, dohány, szájhigiéné hiánya, cukros szarok túlzott fogyasztása, csökkent vitaminbevitel. mivel tini vagy, feltételezem ezek mind jelen vannak.

5. a szemed alatti rész azért sötét, mert kialvatlan vagy. ha még lenne is vashiányod, annak nem ez lene a vezető tünete.

2012. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!