Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítséget kérnék! Most 92kg...

Segítséget kérnék! Most 92kg vagyok és az ideális súlyom 70-83 között lenne, de nem tudom hogy fogyhatnék ennyit? Nagyon elkeseredett vagyok, le kell fogynom.

Figyelt kérdés
15/f vagyok. A külsőségeim miatt úgy érzem, hogy egyre jobban magamba fordulok. :( Nagyon szeretnék lefogyni, hiába mondogatja a környezetem h minden rendben meg jó vagyok én így, tudom hogy nem jó ez így. Nem mellesleg, nem szeretném tropára vágni a szervezetemet se meg izületek stb.. Teljesíthető diétát és edzéstervet keresek, de még nem sikerült találnom megfelelőt.
2012. jan. 25. 21:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Az akaraterőm maximálisan meg van! :)
2012. jan. 25. 21:25
 2/2 anonim ***** válasza:
Remek. Akkor felkereshetsz egy dietetikust, aki készít neked megfelelő diétás programot, emellett pedig válassz egy közepesen megterhelő aktív sportot (tehát ne a sakk legyen az).
2012. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!