Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért éreztem magam igy, mi...

Miért éreztem magam igy, mi történt akkor velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék bőven és érthetően elmondani a problémámat,remélem értelmes válaszokat kapok a kérdésemre.Ma volt az egyik osztálytársunk szülinapja, és délután elmentünk a haverokkal hozzá. Nagyon hideg volt ut közben, és nem vittem kesztyűt sem, lefagyott eleve a kezem. Nagy nehezen összefagyva odaértünk. Beszélgetünk, kicsit ittunk, jó volt a hangulat. Én ittam 1pohár bort, és egy kis "Vermutot" (közepessen erős ital) ebből egy kispohárral ittam, ettem szendvicset, tortát, sütit. Egyébként én egy kövér gyerek vagyok. Minden nagyon jó volt. Indultam hazafelé. Most is össze-vissza fagyott a kezem. De a másik haverjaimmal ugy beszéltem meg, hogy a szülinap után rögtön megyünk a disco-ba, hogy jót bulizzunk (életem első discója). 21re lett volna megbeszélve a találka velük, én meg 18:30kor indultam meg (hogy hazaértjek kb. 20perc kell tőlle). Nagyon siettem haza, minden rendben volt azon kivül, hogy elfogok késni. Beteszem a biciklim a garázsba, és hirtelen nagyon nagy rosszullét fogott el, szédültem,hányingerem volt, egyszóval nagyon rosszul voltam, azthittem összefogok esni. 2 percig álltam egy hejben, abban reménykedve hogy nem fogok hányni, mg hogy nem fogok összeesni. Ez a rosszullét több mint 5percig tartott. Nagyon rosszul voltam, és ugy gondoltam bemegyek a konyhába leülni, a kiskutyám mindig nagyon boldog ha odamegy valaki, és mikor bementem, leültem, akkor elkezdett rám ugrálni, én meg azt nem is éreztem, alig voltam vele tudatában, hogy ugrál rám a kutyus. Egy hejben ültem lehajtott fejjel vagy 4percig is. Nem hallottam semmit, nem láttam semmit. Annyit hallottam, hogy "sipit a fülem" és azt láttam, hogy minden elvan mosódva. Szinte hogy magamnál sem voltam. Egyre csak imátkoztam hogy legyek jobban, és inkább lemondom a discot, minthogy rossz legyen az egészségem. Nagyon nehezen kezdett csillapodni a fájdalmam, és utánna elmentem letussolni... A kérdésem az lenne, hogy mégis mit tettem rosszul, miért voltak ilyenek a tüneteim, miért voltam ennyire rosszul?? Nem tudok épp válaszhoz jutni. Kérek mindenkit hosszan irjon választ, hogy mégis mibajom lehetett, legjobban örülnék orvosok válaszára, hátha ők jobban eltudnak látni tanácsokkal! Előre is köszönöm a segitségeket!!! :)


15éves Fiú


2012. jan. 27. 22:16
 1/3 anonim válasza:
Szia. Előre szólok hogy én nem vagyok orvos ez csak egy tipp. De nem lehet, hogy túl magas a vérnyomásod? Ismerősömmel volt pont 1hete hogy egyszercsak elkezdett zsibbadni mindene, összeesett, elmosódott előtte a kép, és beszélni se tudott rendesen vagy 5 percig. (utána se nézett ki jobban, de már mozgott meg tudott beszélni) Kihívták hozzá a mentőket, 1hétig volt kórházban. Neki mindig magas volt a vérnyomása, és elméletileg az agyában valamilyen ér már nem nagyon bírta ezt a "nyomást" vagy minek mondják, meg a szívével is bajok lettek. Abból kiindulva, hogy kövér gyerek vagy és alkoholt iszol, szerintem ez lehetséges lehet.
2012. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem nagy a vérnyomás, inkább azt mondanám, hogy tul kicsi. 60as a szivverésem, és az kicsinek számit.. Hó fehér voltam, és ez nem mindennapi jelenség, most volt életemben első alkalommal..
2012. jan. 27. 23:38
 3/3 anonim válasza:
Sajnos nincs más tippem. Ha megint előfordul akkor feltétlenül menj orvoshoz. Addig is próbálj helyesen táplálkozni, mozogni, hátha az életviteled miatt történt.
2012. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!