Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hi! Az előbb egy fura dolog...

Hi! Az előbb egy fura dolog történt velem. Mintha a pulzusom lecsökkent volna nagyon. Mert szédülést éreztem. És nagyon megijedtem. Mitől lehetet ez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Tehát megszédültél, és ezért hiszed, hogy alacsony volt a pulzusod, vagy meg is nézted, és tényleg alacsony volt? Mi váltotta ki? Mit csináltál közvetlenül előtte?
2011. jan. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nemsokkal az előtt beszedtem egy nebivolol pliva kapszulát magas vérnyomásra. de eddig sose volt ilyen gond. És még most is érzem hogy lassabban dobog:(
2011. jan. 15. 22:08
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk mandulagyulladásom is van és mostanában érzek kisebb szurásokat a szív körül. a mandulagyulladásra carum duo gyulladás csökkentő kapszulát szedek.
2011. jan. 15. 22:11
 4/7 A kérdező kommentje:

143/76 és pulzus 77 volt mikor bevettem a gyógyszert.

és aztán mikor lement a pulzus nagyon akkor utána nemsokkal megmértem és 70 volt, de szerintem jobban is lement:S

2011. jan. 15. 22:12
 5/7 A kérdező kommentje:
mit tegyek kérem??
2011. jan. 15. 22:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy jobban levitte a vérnyomását a gyógyszer, azért érzi lassabbnak a pulzusát, mint amennyit mért. Ha még mindig szédül, esetleg nehézlégzése van, érdemes felhívni az orvosát.
2011. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a vérnyomást azt nem vitte le mert 149/80 volt utána pulzus 70-eel
2011. jan. 15. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!