Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Parhonapja panikbeteg lettem...

Parhonapja panikbeteg lettem es ez miatt eleg sokszor merem a vernyomasomat de az jo, viszont a pulzusom 90-100 kozott van A kerdesem az lenne hogy vajon ez tul magas? Azelott nem tudom mennyi lehetett.

Figyelt kérdés
100-as pulzus magas e napi szinten ?

2012. jan. 29. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
A jó pulzus 72-75. Az enyém 105 volt és nagyon rosszul voltam, kivert a víz, majdnem elájultam, ezért ritmusszabályzót szedek ami beállítja 75-re.
2012. jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így van, de nekem mindíg 115 körül van átlagosan de nem érzem magam rosszúl. Azt mondja az orvos, nem lehet vele mit csinálni.
2012. jan. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a bajom az hogy van mikkor erzem hogy gyorssan ver a szivem eshamar elfaradok es tenyleg 90-100-110 de volt olyan is hogy erzem hogy gyorssanver ugyan az az erzes es kozbe csak 80-90-ven.nem tudom hogy a panikbetegsegem elott is ugyan ennyivolt vagy csak most. Amugy olyan letezik hogy valakinek100-as a pulzusa es nincs semmi baja ?
2012. jan. 29. 10:50
 4/4 A kérdező kommentje:
mivel az orvosom meg kerdezte: azelott is ilyen gyorss voltes en NEM-ET mondtam mikozbe nem is tudtam .felirt pulzus csokkentott viszont az meg levitte a vernyomasom es a pulzusomat is nagyon.ezert vagyok most bajba mert nem tudom hogy szedjem e a gyogyszer vagy sem ,mert lehet hogy nekem mindig ilyen gyorss lehetett
2012. jan. 29. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!