Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Panikbeteg vagyok es most mar...

Panikbeteg vagyok es most mar parszor este furcsa erzest ereztem a panikbetegsegnel lehet ez az erzes?

Figyelt kérdés
megpedig azt hogy fekve vagyok es hirtelen 1 vagy 2-3 masodperc lehet az egesz a mellkasomnal erzem mintha meg allna bennem valami felemelne a mellkasomat es ujra inditana eleg furcsa az egesz mintha ujra elesztes lenne eleg fura erzes volt mar valakinek ilyen erzese ? foleg panikbetegeknel ?
2012. jan. 30. 13:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
biztos igazad van
2012. jan. 31. 17:32
 12/13 anonim válasza:
kérdező!! mint ha én írtam volna. nekem is ugyanez van csak nekem picit másképpen. Éppen amikor már álomba merülnék, hirtelen 2-3 mpre beremeg a torkom és hírtelen fölriadok. én is pánikbeteg vagyok. Biztosan a pánikbetegségtől van. nekem frontint írt fel a dokim, az segített. felet reggel, felet este.
2012. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
pánik betegségnél a tünetek nem valósak.A szorongás érezteti ezt veled.
2014. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!