Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mondana valaki magas vérnyomás...

Mondana valaki magas vérnyomásra valami jó bevált gyógyszert? Amit nem kell minden nap szedni ( nem feltétlen) úgy értem megszakítható amikor normál az érték .30/f

Figyelt kérdés

2012. jan. 31. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Tehát olyan gyógyszerre gondolsz amit csak akkor kell bevenned amikor éppen probléma van a vérnyomásoddal?Szerintem vannak ilyenek , menj el egy gyógyszertárba és kérdezd meg a patikust , biztosan segíteni fog.Vagy menj el az orvosodhoz.
2012. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szentem orvoshoz menj, tekintve, hogy azt sem írtad mennyire magas a vérnyomásod nem nagyon lehet mit tanácsolni.
2012. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A háziorvos ad vérnyomáscsökkentőt. Nem tudom mennyire magas a vérnyomásod, esetleg változó? Ha nem magas, csak időnként emelkedett, akkor próbáld meg a Cardianax gombakivonatot és a fokhagymakapszulát.
2012. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom ha az orvost kérdezem ő tud mit ajánlani! Azért kérdeztem itt hogy ha tud valaki ajánlani egy jó gyógyszert az tegye azt nem pedig ajánljátok az orvost! Egyébként a vérnyomásom az változó 135/75- 180/100 között ingadozik de van olyan is amikor be áll egy normál értékre. Vagy 150/95 körülire.
2012. febr. 1. 06:06
 5/7 A kérdező kommentje:

Tisztelet a kivétel 21:28

köszönöm.

2012. febr. 1. 06:08
 6/7 anonim válasza:
Én csak most olvastam a kérdésed, remélem azóta megoldódott a problémád. Mert, ha nem akkor először is az ingadozó vérnyomást be kell állítani, az sem sima ügy, szóval ne variálj mások által ájnlott gyógyszerrel. Gyógynövényes dolgok jók lehetnek, de, ha ennyire ingadozó a vérnyomásod, saját érdekedben keress fel egy szakorvost!
2014. jan. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Szerintem nem kell mindenre gyógyszert bevenni, ha nem hatnak akkor másfajta megoldást kell keresni. Ha van kedved írj privátban, lehet, hogy tudok segíteni. Eddig minden ismerősömnél bevált.

Üdv, jobbulást!

2014. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!