Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért kívánom az édességet?

Miért kívánom az édességet?

Figyelt kérdés

Nem,nem vagyok terhes.Ezen lépjünk is túl.


Mostanában nagyon gyakran kívánom az édességet...vagyis igazából időszakosan,kb egy hétig megveszek az édességekért...általában nem kapok,eszek...(178cm 63kg vagyok) diéta meg ilyenek miatt...

De jó lenne tudni mitől van ez.

Gondolom összefügg azzal,hogy miért csak kenyérrel/tésztával tudok rendesen jóllakni...

illetve van még egy:

iszonyatos szomjúság szokott rámjönni.


2012. febr. 2. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19
2012. febr. 2. 16:04
 3/5 Annamarianna válasza:
Nem tudom,hogy Fiú vagy lány vagy,mert lehet ez az erős édesség utáni vágy a havi cíklussal is összefüggésbe.
2012. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lány vagyok.
2012. febr. 2. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is kívánom. Mondom a mai uzsim:

- három mézeskalács negyed doboz nutellával

- 1 dl tömény kakaó (a tejben kb 6 teáskanál)

- 3/4 kakaós csiga

Tök jóízűen ettem meg, rá negyed órára viszont olyan rosszul lettem, hogy kihánytam az egészet... :( Most csokira gondolni sem bírok, erre mit látok a mikrón? Egy doboz mogyis bonbont... Majd holnap már jó lesz, de jelenleg elég a kakaóra gondolnom, és elkap a hányinger.

2012. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!