Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Létezik olyan betegség, hogy...

Létezik olyan betegség, hogy az illető ha eszik húst kihányja és ezt 3 alkalom után ldöntötte s azóta sem eszik húst?

Figyelt kérdés
egyik haverunk ezzel ámítja magát. egyik nap recsegét (tócsni) csináltam amiben ugye nincs hús és megkínáltam nagyon ízlett neki. aztán azt mondtam neki oénból h volt benne darálthús erre rá 1 percre kihányta pedig nemis volt benne hús.... nem lehet h csak bemeséli magának?

2012. febr. 2. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
TAlan egyszeru elhatarozasbol nem fogyaszt hust, s ennek biztosan van oka, amiben a baratod hisz, mint tapasztaltad, tehat tarsd tiszteletben a szokasat, kereset!
2012. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bánomisén ***** válasza:
Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy akar-e enni húst, vagy nem. És a döntését minden esetben tiszteletben kell tartani.
2012. febr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hú fogalmam sincs mi az a recsege, de nagyon mérges lennék, ha ezt velem tetted volna.
2012. febr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utsó:

- lapcsánka, medvetalp, brevany, tócsni, görhöny, macok...

2012. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anno velem oviban romlott húst etettek meg és utána évekig nem ettem meg. Szójával helyettesítettem :D
2012. febr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kerdes az volt, hogy van-e ilyen betegseg, nem pedig az hogy tiszteljuk vagy sem a masik hitvilagat.


Szerintem NINCS ilyen betegseg, legalabbis nem szervi eredetu (peldaul a mogyoro allergia, amikor valakinek feldagad a nyelocsove stb) a haverod "betegsege" agyi alapu. Vagyis ha tenyleg hanyingere lesz a husfogyasztas gondolatatol, akkor azon a pszichologus tud segiteni es nem a korzeti:) felteve, hogy akar ezen valtoztatni.


Te pedig ne foglalkozz vele, mindenki azt csinal amit akar :)

2012. febr. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

00.25

Nincs ilyen betegseg, de erre a megfelelo valaszt is irtunk, tehat egy szokas, hit, amit lehet tisztelni, s nem illik a masik szemelyel jatszadozni pl.

Tiszteletben tartja a baratja donteset, es nem csapja be, mivel reszelt burgonyat kapott enni, de mar csufolta, hergelte azzal, hogy becsapta, hogy abban hus is volt, ez pedig illetlenseg!

2012. febr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!