Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan készültök neki az...

Hogyan készültök neki az éjszakának ha extrém erősen mensiztek? Van valami trükk hogy aludjak reggelig?

Figyelt kérdés
Mit nem adnék ha este 11-kor lefeküdnék és reggel 9-kor kelnék fel, nem hatszor éjszaka betétet cserélni reggel meg ágynemút cserélni... Tudom vannak mindenféle trükkök betét+ tampon, bocsi én utálom a tampont. Tudom vannak mindenféle trükkök, inkontinencia betét (nekem nincs) vatta , gyerekpelus (az sincs) ilyen meg olyan csodabugyi, TI hogyan csináljátok?
2010. okt. 1. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen minden trükköt leirtál. De még a tampon+betét mellett sem alszom végig az éjszakát, jó esetben legalább egyszer igy is fel kell kelnem.
2010. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szia! Én simán super plus always betétet használok, nekem is elég erős. én mindig arra ébredek fel, amikor megindul, és általában kiérek a wc-re. Ha nem, akkor mosás lesz a vége. De 99%-ban felébredek rá, és gyorsan kiszaladok. Utána már kibírja reggelig. Általában hajnal 5 felé kell kimennem.
2010. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem, trükközés helyett menj orvoshoz, az nem normális, hogy olyan mennyiségű a vérzésed, hogy egy éjszaka alatt 6 betétet elhasználsz!!!
2010. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na nem éppen hatszor hanem háromszor de lehet úgy hogy 10 órát aludni nyugodtan? Nem jellemző rám de most nagyon fáradt vagyok.
2010. okt. 1. 19:38
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehetőségek:

-Orvos, aki megmondja, hogy mitől lehet pl. endometriosis és kezeli

-Orvos, aki fogamzásgátlót ír fel-a megvonásos vérzés sokkal enyhébb.

-Super plus tampon és betét.

-Intim kehely [link]


Az elsőt javasolnám.

2010. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez nagyon sok vér,ennyi nem normális egy mensi alatt,könnyen vérszegény lehetsz
2010. okt. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Feküdj az oldaladon! Ne háton, ne is hason, mert úgy tuti átázol. Eltelt egy kis időbe mire rájöttem erre a dologra, de azelőtt én is folyton így jártam ahogy te. Most váltogatom az oldalam, hogy melyiken feküdjek. Kicsit megfájdul a combom, de legalább nyugodtan tudok aludni. Nem kell betétet cserélgetnem!
2010. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Semmi bajom sincs. Ne akarjatok gyógyitani inkább valami tanácsot várnék...
2010. okt. 1. 19:58
 9/11 anonim ***** válasza:
bocsánat,hogy jót akartam/tunk,te tudod,de én tennék ellene és nem betéten gondolkodnék,hiszen aludni sem tudsz,de mint mondtam bocsánat a te dolgod
2010. okt. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem is erős a menstruációm de amikor még betétet használtam simán kibírt egy éjszakát. mostmár tamponra váltottam, ezerszer jobb. és hidd el ha jól van felhelyezve nem érzel semmit, sőt külsőleg tiszta is maradsz.
2010. okt. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!