Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan készültök fel az...

Hogyan készültök fel az extrém -20, -25 fokos hidegre?

Figyelt kérdés
Többfelé is lehet az országban ilyen hideg a következő napokban reggelenként. Valljuk be ez azért nem épp szokványos.
2012. febr. 2. 23:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ma 00:08

Én budapesti vagyok,és itt éltem egész életemben.Hid el régebben is voltak -20-25 fokok,csak akkor nem verték ennyire nagydobra.

Volt olyan tél,hogy a buszok,autók minden egyszerűen leálltak a hó és hideg miatt..Újpalotáról gyalogoltunk haza Kőbányára a barátnőmmel.

2012. febr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
javítok* hidd
2012. febr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

szia!


Ilyen hideg csak éjjel van, és akkor úgyis alszunk.

Nappal kb -15 fok van.

Pár éve volt felénk -28 fok is, mégsem volt benne a híradóban...amúgy Kisvárdán lakok.

2012. febr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit kell ezt ennyire túlparázni. Régen is volt hideg, és? Túléltük, csak jól fel kell öltözni. Ennyi.
2012. febr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Csak hát az régen volt, ahogy írtad, tehát ritkán előforduló hidegről van szó. Nincs szó parázásról, csupán kíváncsiságról, ki hogy vészeli át.
2012. febr. 3. 17:29
 16/19 A kérdező kommentje:
Meg az is igaz, hogy gyakrabban vannak hőhullámok nyáron, mint hideghullámok télen. A statisztikákat átnézve valóban 25 éve nem volt -20 fok alatti hideg Pesten.
2012. febr. 3. 17:31
 17/19 anonim válasza:
a nagyszüliemnél novosbirskben -30 van, szóval csak örüljünk :D
2012. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Épp ma mondták a rádióban 25 évvel ezelőtti időjárásjelentést egy baranya-megyei újságból: "a hőmérséklet -20 -25 fok között várható". A kertészeti "öröknaptárban" is az van január-február közepére jelezve, hogy általában "rendkívüli hideg". Úgyhogy inkább ez az általános.

Én inkább azon csodálkozom, hogy a nagy minuszokban is havazik. Nagyapám mindig azt mondta, hogy -15 fok fölött Mo-n már ritkán esik a hó, inkább nagy-nagy hidegérzet van.

2012. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Végül csak az ország déli felére jött be a "riasztás", északabbra nem volt különösebb gond. Egy kicsit azért sajnálom, hogy nem lett országosan különleges a helyzet legalább pár napra. Persze nyilván van aki örül ennek.
2012. febr. 10. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!