Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok mindig sápadt?

Miért vagyok mindig sápadt?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és az a problémám, hogy folyamatosan sápadt vagyok, karikásak a szemeim. Elaludni csak olyan 11-12 óra körül tudok, este. Folyamatosan fáradtnak, erőtlennek érzem magam. Nagyon érzékeny is vagyok sajnos..mindent túlreagálok, annyira fel tudom hergelni saját magam, hogy már remegek, hányok...

Szedek vitamint, de nem jobb..:(

Az idegesít a legjobban hogy már 3 tanár is megkérdezte a suliban. Meg le akartak küldeni futni az udvarra, hogy feléledjek -.- xD meg azt mondják hogy sovány vagyok, 156 cm és 43 kg vagyok, de nem érzem magam soványnak mert rengeteget eszem...Anyukám el akar vinni vérvételre hogy kiderüljön mi a baj..

Tudom, hogy ez a kamaszkorral jár, de akkor is...a többieknek (osztálytársaimnak) sosem mondanak ilyeneket a tanárok..

Miért lehet ez?



2012. febr. 3. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vérszegény vagy. Ez majd ki is fog derülni, ha elmész vérvételre. Szedned kell majd folsavat, azaz vasat és majd csak helyreáll a rend benned. Ez különben nem olyan nagy baj, sokan vannak ezzel így. Lehet, hogy még amúgy is fehér bőrű vagy és a kettő együtt már nagyon feltűnő másoknak.
2012. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor én vérszegény voltam, olyan sápadt voltam hogy a mentős is megijedt. Persze nem ezért kerültem kórházba, hanem csak ott derült ki, hogy súlyos vérszegénységem van.
2012. febr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én is a vérszegénységre gyanakszom. nem kell megijedni, majd az orvos kideríti, hogy milyen bajod van.
2012. febr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Anyám Lánya válasza:

nem hinném, hogy vérzékeny vagy. a vérzékenység nem csak férfiaknál fordulhat elő?

valami ilyesmit tanultunk biológiából. volt ott szó az X kromoszómákról,meg ilyenekről. valahogy úgy van, hogy a nő csak hordozó. és a fiú örökölheti.

elnézést, ha hülyeséget írtam.:'D

de google a barátod:D


14/L

2012. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó Válaszoló 14 éves lány! Kicsit figyelmesebben olvasd el a hozzászólásokat, mert senki nem írt vérzékenységről, hanem vérszegénységről írtunk.
2012. ápr. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!