Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől ugranak be rémképek?...

Mitől ugranak be rémképek? Nem nézek horrort, viszont van, hogy lefekszem (nem alszom még), és becsukom a szemem hirtelen véres alakok, rémisztő fejek, elfeheéredett szemű sápadt arcok ugranak be. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Volt valakinek hasonló? Volt már, hogy hajmosáskor mikor becsuktam a szemem is beugrott ilyen. Nem állandó dolog egyébként, de néha csak úgy előjön, igazából nem figyeltem, hogy köthetném e valmihez. De olyan furi, mintha csak egy filmet tekernének a szemem előtt, vagyis inkább diát, mert képekből áll.
2011. nov. 14. 21:57
 1/5 anonim válasza:
Nem vagy zaklatott mostanában vagy nem volt esetleg stresszes időszakod bármi miatt(vizsga. verseny, párkapcsolat stb.)? Mert szerintem az okozhat ilyen fajta tüneteket legalábbis nekem akkor vannak rémálmaim. Álmaidban nem térnek vissza csak ha ébren vagy? Próbálj meg lazítani szép dolgokra koncentrálni elalvás előtt, ne nézz olyan filmeket amik felzaklatnak, és hallgass relaxáló nyugtató jellegű zenéket elalvás előtt akkor szerintem egy idő múlva eltűnnek ezek a rémképek! Remélem tudtam segíteni!
2011. nov. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az álmaim egészem másról szólnak, persze azok sem jók de ilyen általános dolgok, bár elég zavartak. Már nagyon rég van ilyen. Most GADos letem, de azóta csak egyszer volt. Korábban nem tudom mi okozhatta. Este nem is mernék rémisztő filmeket nézni :).
2011. nov. 14. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:
ne használj annyi LSD-t
2011. nov. 15. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
-.-" xD
2011. nov. 15. 06:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ritka, akkor érdektelen, bárkivel előfordulhat ilyesmi, főleg elalvás előtt.


Ha gyakori, és olyan zavaró, rémisztő, vagy undorító, hogy akadályoz a munkában/tanulásban/társas életben, akkor orvoshoz kell fordulni.

2011. nov. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!