Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon sokat pisilek egész...

Nagyon sokat pisilek egész nap, szinte félóránként kell mennem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Valószínűleg felfáztam/megfáztam, mert ugyan alulról jól felöltözöm, de felülről nem... Pár napja kell sokat menni wc-re, ja és nem csak érzés van ilyenkor, hanem rendesen pisilek is. Már inni is alig merek, de akkor is menni kell. Mit ajánlanátok ami hamar rendbehozna?
2009. máj. 31. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

www.felfazas.lap.hu

Reklámokban tőzegáfonyás készítményt szoktak javasolni. Csalántea. Sok folyadék, hogy átmossa.De ha pár napon belül nem múlik el, úgyis orvoshoz kell menni.( antibiotikum)

2009. jún. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A gyakori vizelési inger a cukorbetegségre is utalhat. Ha nem múlik el napokon belül én is azt tudom tanácsolni, hogy fordulj orvoshoz, vagy esetleg kísérletezz gyógyteákkal pl. citromfű tea, mert az sokat segít a vese ill. női bajokon, feltéve ha ilyesmi okozza a problémát. Nem kell megijedni, csak figyelj a tested jeleire és semmiképp nem igyál kevesebbet! Nekem sokszor akkor is előfordul, hogy sokat kell pisilnem, amikor lehűl az idő, mert nagyon fázós vagyok és egyfolytában vacogok, gondolom így az izmaim egyfolytában megfeszülnek és azért megyek gyakran pisilni. A folyadékmegvonás semmit nem segít, attól csak rosszabb lehet bármi bajod van. Inkább igyekezz természetes dolgokat inni, mint szénsavmentes ásványvíz, vagy gyógytea ( lehetőleg bio). Nekem ezek be szoktak jönni. És öltözz fel jól, tekerj a derekad köré meleg pulóvereket, forró tea és ha felfázás, akkor még a forró fürdőt is szokták ajánlani. Ha nem enyhül a doki nekem írt fel homeopátiás bogyókat és egyből elmúlt. Sok sikert, jobbulást és eszedbe nem jusson nem inni! Inkább menj gyakran pisilni!!!
2009. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!