Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnék reggel felébredn...

Hogyan tudnék reggel felébredni és friss lenni? Ez sok gondot okoz nekem.

Figyelt kérdés

képtelen vagyokreggel felébredni, vagy ha sikerül időben, akkor is nagyon lassan készülődök, ezért gyakran elkések reggel a suliból, már 16 igazolatlanom van emiatt.

van olyan hogy felébredek későn magamtól és mellettem van atelefonom, közbe én a szobám másik végébe tetem, ilyenkor alva járok és kinyomom?? és hogy tudnék frissen ébredni, nincs összeföggésben az alvás időmel, ez akkoris előfordul ha többet-kevesebbet alszom.

igaz amiket írnak az alvás ciklusokról? hogy 1.5 óránként frissen ébredne az ember?


2012. febr. 6. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a szervezeteddel nem stimmel valami.Vitamin , vas hiány miatt is lehet ez.A másik meg hogy ne maradj fent sokáig , minimum 8 óra alvás szükséges.Ha nem tudsz elaludni akkor használj altatót de homeoterápiásat , gyógynövényest , vény nélkülit , ha nem válnak be akkor menj el orvoshoz.
2012. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érzelmi ellenállás azzal szemben, ami aznap vár rád...?
2012. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

el tudok aludni, igazából bármikor tudnék aludni akkoris ha nncs laváshiányom. nekem inkább reggel kellene valami vagy pedig nemtudom.

érzelmi szembenállása nem csak nekem van szerintem másmégis be tud érni az iskolába időben.

2012. febr. 6. 22:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Állíts be tripla ébresztést. :) Telefon, rádiós ébresztőóra, vezetékes telefon. És, ha otthon van olyankor valaki, akkor szólj neki, hogy "rúgjon már oldalba". A függönyt esetleg ne húzd be. Osztálytársad nem tudna arra jönni, hogy felcsöngessen, és vigyen magával?

Este készítsd össze a ruháidat, mindenedet, hogy elég legyen egy fogmosás-felöltözés kombináció, és menetkész legyél.

2012. febr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ja mar 19 be van allitva
2012. febr. 11. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor agykontroll! Azon belül is ébredéskontroll. (Ez egyfajta önszuggesszió). Beszéld meg magaddal, hogy X órakor frissen és jókedvűen fogsz ébredni, tele energiával, lendülettel. Alvásod pedig pihentető lesz.
2012. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!