Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyha képtelen vagyok reggel...

Hogyha képtelen vagyok reggel felébredni időben, milyen orvoshoz menjek kivizsgálásra?

Figyelt kérdés

kb. 1 éve képtelen vagyok felkelni reggel, mindig elkések a munkahelyemről (napi 1-2 órákat), egésznap fáj a fejem, aztán este képtelen vagyok elaludni...


tuti valami bajom van, mert már mindent megpróbáltam tenni ezek ellen, mentem aludni később-korábban stbstb, de mind sikertelen....


2011. febr. 19. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyanhoz, aki délután rendel:) Bocs, de ezt egyszerűen képtelen voltam kihagyni, remélem nincs harag.


Véleményem szerint a háziorvoshoz kellene elmenned, elmondanod a problémád és megkérdezni tőle, hogy kihez fordulj. Úgy is ő tud beutalót adni.

De ha állandóan fáj a fejed, akkor esetleg lehet neurológiai probléma.

De lehet, hogy csak vmi vitamin- vagy vashiányos van.

Szóval az első a házidoki legyen!

2011. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szóval vérvétellel számolhatok :)


Akkor elindulok a háziorvoshoz...

2011. febr. 19. 20:11
 3/6 anonim válasza:

Ha hiszed ha nem ugyanígy vagyok!

Ezért nem merek munkát vállalni, mert tudom, hogy reggel úgy sem tudnék felkelni. Mondjuk még egyetemre járok, de ott sem tudok felkelni, ha pl 8kor van az óra. Ahhoz 6kor kéne kellnem :S képtelenség. És este én sem bírok elaludni, csak hajnali 2-3kor legkorábban :(

2011. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó: köszi, jó tudni, hogy nem vagyok ezzel a problémával egyedül :)
2011. febr. 19. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:

nektek még mindig jobb, mint nekem..

Én lefekszem aludni kb 8-kor (nagyon álmos vagyok már olyankor) kb 3-4 órát forgolódok az ágyban, végre sikerül elaludnom.. És kb 3-kor felkelek, és képtelen vagyok elaludni. És ennyi az egész alvásom.

Egész nap fáradt vagyok, nem tudok semmit csinálni, romlik a tanulmányi eredményem, képtelen vagyok tanulni, feszült, ideges vagyok... :S


15/L

2011. febr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
(27/F) Lehet, hogy pszichológiai okai vannak. Rossz a napirended, sok TV, a megszokás hatalma, stb. Engem pl. már kiskoromtól kezdve a koránkeléshez szoktattak, az iskoláim is messze voltak a lakóhelyemtől, így akkor is elég korán kellett keljek, sőt a munkahelyeimen is reggel 6ra jártam. Van ismerősöm aki már tinédzser korában is túl kényelmes volt, és most idősebben még képtelenebb időben kelni. Dehát ő megteheti...én nem. Természetesen ettől függetlenül lehet valami hiánybetegség és neurológiai probléma is. Mindenképp kérd egy szakorvos segítségét.
2011. febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!