Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Érdemes ezzel dokihoz menni v...

Érdemes ezzel dokihoz menni v hülyének néznének?

Figyelt kérdés

Fáj a fülem, de nem belül, hanem itt kívül a porcos részek, ha hozzá érek a belülre sugárzik. Igazából fogalmam sincs milyennek kéne lenni a "rendes" fülfájásnak, mert kb 5 évesen fájt utoljára. Ha nem érek hozzá nem fáj, csak néha lüktet egy kicsit.

A linken fekete pöttyökkel próbáltam jelölni hol fáj, mert lehet kicsit értelmetlenül írtam le.


[link]



2012. febr. 7. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem múlik el egy-két napon belül (illetve, nem tudom, hogy mióta fáj így?), akkor szerintem nyugodtan elmehetsz orvoshoz!

Akár háziorvoshoz is, de lehet rögtön fül-orr gégészhez.


Valószínűleg huzatot kaphattál, de nem kizárt, hogy nemsokára magától elmúlik a dolog.

2012. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy eltört a porc meg kell nézetni orvossal.
2012. febr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor várok még egy kicsit. Amúgy tegnap kezdett el fájni.

Eltörve nem hinném, hogy el van, mert nem érte ütés meg semmi. Én a huzatra gyanakszom, ahogy az első is írta.

2012. febr. 7. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!