Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek hülyének néznének...

Szerintetek hülyének néznének vagy ellenkezőleg? (Álláskeresés)

Figyelt kérdés

Középfokú végzettségem van (érettségi-szakmai-nyelvvizsga) és nagyon szeretnék már elhelyezkedni,4 hónapja már csak itthon vagyok,és persze nagyon szükségem lenne a pénzre is. Arra gondoltam,hogy elküldenék pár önéletrajzot olyan cégekhez is ahol nincs felvétel.(idegenforgalmi,ügyfélszolgálati munkakörökbe)

Nem lenne ez így gáz? Szinte már mindent megpróbáltam,hogy legyen munkám,de eddig eredménytelen.

Kinek címezzem a motivációs levelet és mit írjak bele?

Mit szóltok? Köszi a válaszokat előre is!


2011. okt. 18. 11:55
 1/7 Antimod ***** válasza:
Dehogy gáz, lehet, hogy éppen meg akarnak hirdetni valamit, vagy üresedés lesz, és ezzel megspórolod nekik a procedúrát, ráadásul azonnal találnak helyettest. Semmi baj nincs ebből, legfeljebb nem válaszolnak.
2011. okt. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha elküldöd 5 helyre és 4 helyen hülyének néznek, de a maradék egy kapva kap az alkalmon akár csak pár hét múlva is, akkor is megérte!

Én így csináltam anno, elküldtem egy pár ilyen helyre, aztán az egyikről kb. fél év múlva (!) hívtak, hogy lenne állás, bár akkor már szerencsére volt munkám, de még annyi idő elteltével is megtartották az önéletrajzomat! Szóval hajrá és sok szerencsét!

2011. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Küldd el,semmi veszítenivalód nincs.
2011. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
El is küldtem pár helyre,most folytatom a keresgélést és mindenhová elküldöm ahová csak tudom. Hátha bejön. Más ötletem már nincs.
2011. okt. 18. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy próba cseresznye...én is alkalmaztam ezt a módszert, vagy 20 szimpatikus céghez beadtam, motivációs levéllel, és egyetlen egy helyről sem böfögtek vissza még annyit sem, hogy jelenleg nincs felvétel. Ja, bocsánat, egy helyről igen: a Coca-Colától:) Nálam sajnos nem vezetett eredményre, de neked hátha sikerül. Sok szerencsét!
2011. okt. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
küldj mindenhová,ahol szívesen dolgoznál. legyen mellette jó motivációs levél. jó ha tudsz ezt azt a cégről,és ezt beleírod.
2011. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is próbálkoztam ezzel, bár eredménye nem volt, de ettől függetlenül lehet szerencséd, úgyhogy küldözgesd bátran!
2011. okt. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!