Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két időpontom van két fogdokih...

Két időpontom van két fogdokihopz, de egy helyen rendelnek, háromnegyed óra eltéréssel kaptam időpontot más-más foggal kezelnek, akkor most menjek be mindkettőhöz egymás után, vagy az ciki, hülyének néznének?

Figyelt kérdés
inkább csináltassam meg a másik fogamat is ugyanazzal a dokival? mer másikhoz kellett mennem, mert az elsőhöz kaptam időpontot, de az a fogam, mait többször tömött nem lett jó így elmentem az apjához, és ő most rendesen kezeli, folyamatban van vissza kell vele mennem, és pont arra adott szinte időpontot mint amit a fia a másik fogamhoz, egymás után be tudnék menni, mer van idő közte, de nem néznek hülyének h egyik dokitól a másikig megyek egy nap más más foggal? mer a másik fokihoz csak szó nélkül beállítottam ma mer már nem birtam h annyiszor lett kezelve a fogam és hiába és már nem mertem mondani a fiának h negyedszerre is kezelje, mert tudtam h az sem lesz jó
2011. dec. 19. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak nem H&H?

Egyébként szerintem nem szerencsés egyiktől a másikig menni, válassz ki egyet, és dolgoztass azzal.

2011. dec. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy hülyeség!
2011. dec. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hülyenék fognak nézni, de az a kisebb gond. A nagyobb pedig, hogy egymás után nem véletlenül nem csinálnak semmit...
2011. dec. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

gondolom nem jó ha sok érzéstelenítőt kap az ember

azért megyek egyikhez, mert eredetileg a főorvosnál voltam, csak ő akkor németeket fogadott, és a fia ráért, és a következő időpontot már a fiához kaptam, de ezt az egy fogamat sokadjára se csinálta jól meg a fia, ezért a másikhoz mentem, ugyanott rendelnek,

a fia fájdalom nélül adja be az inyjekciót, meg ügyes, az apja meg hamar rájön hogy mi a baja a fognak, és meg is vizsgálja, röngenezi, és addig nem tömi be amig biztos meg nem gyógyult, viszont nála meg fáj az inyjekció, meg tök más eszközökkel dolgozik, a fúrójának idegesítőbb hangja van, szal most nem kértem időpontot, és mivel csak délután tudtam menni meló miatt, és akkor épp a főorvos volt ott, nem várhattam heteket az időpontra, sürgős volt nekem

max akkor a másik fogamat, amit a sráccal csináltattam volna meg, majd a főorvossal megcsináltatom

2011. dec. 20. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!