Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nektek szokott olyan lenni,...

Nektek szokott olyan lenni, hogy teljesen nyugodt helyzetben néhányszor erősebben dobban meg a szív, elönti a vér az arcot, majd amilyen hirtelen megjelent, ugyanúgy vissza is áll a normális szívdobogás? +1 kérdés lenn.

Figyelt kérdés

Ez lehet valamilyen szívprobléma?

A másik, hogy igénybevétel után pihenő helyzetben összevissza dobog a szív, pl. 130-ról lemegy 60-ra, aztán vissza 130-ra, aztán megint vissza?


2012. febr. 12. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem néha. én szívzörejjel születtem, lehet h amiatt. de menj el kardiológiára, mert lehet szívritmuszavarod van, vagy ilyesmi.
2012. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha választhatok a magyar egészségügyi ellátás és a szívhalál közt, inkább az utóbbit választom. Ennek ellenére érdekel, lehet-e a fenti jelenségből valami komolyabb probléma.
2012. febr. 12. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni,de fogalmam sincs mitől.Én már jártam a kardiológusnál és persze negatív.(szerencsére).Bár ez kórházi vizsgálat volt.Egy ekg,vérnyomás és egy szív ultrahang.Most szeretnék menni magánorvoshoz,hátha ő többet csinál,elvégeztetek egy érfal vizsgálatot is,és kérek egy 24 órás holtert is.Bocs az offért,de te hány éves vagy?Már csak azért mert én még csak 25 és érdekelne,hogy te is fiatal vagy e,vagy ez az idősebb korosztályban előforduló tünetek?Amúgy voltál már dokinál?
2012. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
29, már a te korodban is volt ilyenem, és még nem voltam orvosnál. Kivéve az éves foglalkozás egészségügyi vizsgálatokat.
2012. márc. 3. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!