Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szívdobogás érzés 12 hetesen...

Szívdobogás érzés 12 hetesen normális velejáró vagy más baj lehet?

Figyelt kérdés

Csak este lefekvéskor jelentkezik.Pár napja figyeltem meg először.Ha lefekszem, párszor mintha kiakarna ugrani a szívem.Tapasztalt valaki ilyet?vagy más okozhatja?

Párom most ment hosszabb időre külföldre, talán azóta érzem.


2010. márc. 31. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mérted a pulzusod?Vérnyomásod?Dokinál mindenképp említsd meg.Valerianát bevehetsz estére,ez nyugtat és lassítja az erős szívdobogást.
2010. márc. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szia!

vérnyomásom pulzusom eddig rendben volt.De elég feszült, ideges vagyok.

Voltam pánikbeteg már, de csak nem az jön ki megint....

2010. márc. 31. 11:53
 3/6 anonim ***** válasza:

szia, nekem volt ilyen, igaz olyan 9-10 héten. engem ki is vizsgáltak mert magas vérnyomásgyanus voltam. de így hogy említed, már rgéen elmúlt ez a tünet. sokszor nem is tudtam oldalt feküdni, annyira vert a zsívem és megijesztett. én megemlítettem a dokinak. ez összefügghet a fáradtsággal is. te is mond el mindenképpen!


14+5 hetes

2010. márc. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is pánikos voltam, de ne aggódj,. éppen ezért említsd meg a dokinak, én is megnyugodtam, azt mondta van ilyen, kiugrik a pulzus, 100-ig természetes, de nem ritka a 105-110 és még az is elfogadható!


jó egsészéget!


a 14+5 hetes

2010. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen, úgy emlékszem a 14. hét körül kezdődött és elég sokáig tartott, több mint két hónapig. Este jött rám általában, mikor fürödtem vagy lefeküdtem. Idegesítő volt, mert zavart, mikor figyeltem volna a baba mozgását, helyette lüktetett az egész felső testem. Én dokinak nem mondtam, mivel másnak is volt ilyen tünete. Aztán egyszer csak elmúlt. Pedig most magas a pulzusom is, 100 körül mozog, mégsem érzem. A vérnyomásommal nem is volt gond sosem. Szerintem ne aggódj, de hogy megnyugodj, mindenképpen beszélj dokival, vagy a védőnő segítségét is kérheted. Jó babavárást!! 36 hetes km.
2010. márc. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem is pont ilyen bajom van...Plusz ingadozó vérnyomásom

nekem átlag 130-as a pulzusom s egész nap kivéve mikor alszom(24 órás vérnyomásmérős vizsgálat után)

Többször rosszul is voltam , s engem elküldtek pajzsmirigy vizsgálatra mert ez okozhat ilyen tüneteket de ha neked csak este jön ki örülj neki majd elmulik...

Kitartást

2010. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!