Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehet hogy a legtöbb...

Hogy lehet hogy a legtöbb pattanásom nem is dudorodik ki, hanem csak egyszerűen foltossá tesznek, el fognak egyáltalán múlni?

Figyelt kérdés

kb október óta egyre rosszabb, azóta egyre több féle cuccal próbálkoztam eltüntetni, egyedül a roaccutanra nem vagyok hajlandó


most a szolin gondolkodom


szóval foltos a bőröm, mintha festékanyagot pumpáltak volna alá. ami egy pontba megállna és elhalványodna a szélein


és elég sok van ilyenből szinte az egész arcomon, az orromon meg a (nem létező) bajusznál szinte semmi, de az állam az orcám és a fülem fele ,teli vagyok, és a tököm is már az egésszel


18f


2012. febr. 15. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes vele otthon kísérletezgetni, mert a nyomai megmaradhatnak egész életedben. Mutasd meg bőrgyógyásznak. Lehet, hogy ez valamilyen más betegség tünete és nem elég a bőrödet kezelni. A szolit felejtsd el,a beteg bőrt nem szabad napoztatni, szoliztatni, ráadásul heges maradhat!
2012. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy egyik ezt ,másik azt mondja, totál nem tudom komolyan venni..persze most si szedek kb 5-6 féle cuccot
2012. febr. 15. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Még a dokik között se biztos, hogy lesz kettő, aki uazt fogja mondani. Ne lepődj meg a válaszok sokféleségén. Mindenkinek más jön be, mert nincs két egyforma bőr sem. Mindenképp keress fel egy bőrgyógyászt, mert ha elcseszed az arcodat, később bánni fogod!
2012. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

bőrgyógyász írt fel. antibiotikumot, meg nappali és éjszakai krémet, amiket használok is


később?? már most el vagoyk keseredve hogy ilyen, holott a legtöbb embernél egészségesebben táplálkozom, sportolok is:S

annyira nyomasztó

2012. febr. 15. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy öröklött és semmi köze a táplálkozáshoz. Lehet, hogy hormonális, akkor meg előbb-utóbb magától elmúlik, csak ki kell várni. Még csak 18 éves vagy. Nekem se volt szép az arcbőröm ennyi idősen, pedig egészségesen táplálkoztam és mindent kipróbáltam. Nekem a fogamzásgátlóban lévő hormonok hozták helyre vagy 3 évvel később(akkoriban lett komoly kapcsolatom). Azóta egy db pattanásom sincs és szép sima, egyenletes színű az arcom, sokkal többen megnéznek így. Biztos, h a te problémádra is van megoldás. CSak ne kapard el, ne nyomkodd. Ha mindenképp ki kell nyomkodni, akkor csináltasd kozmetikussal és nem marad heges.
2012. febr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah, ismét 1. voltam.
2012. febr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!