Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napi 16 mg Medroltól is...

Napi 16 mg Medroltól is jelentkeznek durva mellékhatások?

Figyelt kérdés
Igaz ennyit csak három napig kellene szednem, aztán folyamatosan csökkenteni. De nagyon félek hogyan fogom viselni.
2012. febr. 16. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én napi 32 mg-t szedek 5 napig, minden hónapban. Picit éhes vagyok, de más mellékhatása nincs. Szedtem már többet is, annak volt. Ezt szerintem meg sem fogod érezni.
2012. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, egy kicsit megnyugtattál :)
2012. febr. 20. 09:21
 3/4 anonim válasza:
Én lassan 1 éve szedem ( 96 mg kezdtem ) az első kb 2-3 hónapban .. nem látszott rajtam .. ill még nem voltak észlelhetők nagy mértékben .. a mellékhatások .. Nem vagyok orvos de... de nem hiszem h ilyen rövid ideig tartó , és ilyen kis mennyiségbe bevitt medróltól .. nagy bajod lehetne .. :) nyugi :)
2012. febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 hónap nagyon kevés idő,és a 16 mg is..

Örülj neki,hogy csak ennyit kell szedned:)ilyen kis mennyiségben nem lesz semmilyen durva mellékhatásod

2012. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!