Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nurofen szuszpenzió adása...

Nurofen szuszpenzió adása után mennyivel jelentkezhetnek a mellékhatások? (ha jelentkeznek)

Figyelt kérdés

Babámnak ma bújt ki az első fogának a sarka. Estére nagyon nyűgös lett és kb. 5 percenként keserves sírásban tört ki. Adtam neki 2,5ml Nurofen szuszpenziót, de persze rögtön belém költözött a para, hogy lehetnek mellékhatásai. Nem merek lefeküdni, folyamatosan figyelem, nehogy gond legyen! Mostmár szépen alszik. 8 hós lesz holnap.

Ja, és ha nem lenne egyértelmű első baba, első fog. Eddig még beteg sem volt soha. Ja és persze Apa épp most van külföldi kiküldetésben... Nyugtassatok meg, hogy nem lesz semmi gond!!!


2011. jún. 27. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is adtam ennyi idősen neki és nem lett baja! Szépen átaludta az éjszakákat!Nálunk ilyenkor már a sokadik foga jött és mindig megnyugodott tőle! Túlzásba soha sem vittem, de ha nagyon szenvedett akkor be adtam neki!Szép álmokat neked! Próbálj meg sokat aludni, mert lehet, hogy a holnapi nap még húzós lesz! Én napközbe soha sem adtam neki gyógyszert!
2011. jún. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nurofen egy nagyon jó gyógyszer! Ne aggódj! A kistesóm már 5 hónapos korától mindig ezt kapja (most 2,5 éves). Szóval nyugodtan kialudhatod magad, nem lesz semmi ;)
2011. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, három gyereknél használtam Nurofent, semmi gond nem volt soha, Jó éjszakát és nyugodt alvást Neked is!
2011. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 gyerekem használja már 5 ill 3 éve. ma este kisfiam belázasodott, adtam neki a nurofent...alszik mint a bunda. egyébként max 1 órán belül jelentkezne a mellékhatás. De nem fog ha már elaludt. tedd ezt te is. ha mégis ideges vagy aludj mellette , egy anya megérzi a legmélyebb álmában is ha a gyerekének valami baja van. néha rápillantasz félálomban aztán nyugodtan alszotok reggelig. de nincs kizárva, h hajnaltájt megint lázas lesz.
2011. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Jól telt az éjszaka. A mai nap kevésbé, de délutánra egyenesbe jöttünk, azóta minden a régi:o) Remélem ez a fogacska már kipipálva!!!
2011. jún. 28. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!