Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Queerek, bik, melegek, leszbik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Queerek, bik, melegek, leszbikusok! Van esély arra hogy az erre specializálódott oldalakon és buikon kívül találjon egy LMBT ember párt?

Figyelt kérdés
Szóval nem netes társkeresőn és nem melegbárban.

2012. febr. 18. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sajnos kizárható.
2012. febr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon? Esetleg értelmiségi/művész körökben, ahol a társaság nem veti ki magából a felvállaltan meleg embereket, lehet szociálisan ismerkedni. Sajnos a legtöbb meleg rejtőzködik Magyarországon.
2012. febr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
ebből nem értem az első szót meg azt a betűszót sem. bassszadmeg beszéljmár magyarul!!!!
2012. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Google a barátod, Wikipedia a barátnőd :)
2012. febr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha már magyarozunk, az LMBT rövidítés, nem betűszó.
2012. febr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Queer = mindenki aki nem heteró és/vagy cisnemű


Vagyis mindenki aki genderqueer, transznemű, biszex, aszex, meleg, leszbikus, panszex stb. Sajnos nincs rá azonos értemű magyar szó. Ha valamit kitalálnak rá a hazai melegszövetségekben ülő Kazinczyk, én örömmel használnám.


LMBT = Leszbikus Meleg Biszexuális Transznemű

2012. febr. 18. 15:33
 7/10 anonim válasza:
100%

Igen lehetseges, nincs itt sem lehetettlen. Mondjuk nekem nem lett kapcsolat belole a tavolsag miatt... Egy egyesuleti kozgyulesen az elso este a vacsora kozben "talaltuk meg egymast". Szemezgettunk, majd az este folyaman egy tarsasagban maradtunk. Masnap is kerestuk egymas tarsasagat, aztan delutan rakerdezett. Este pedig a csillagokat nezegetve beszelgettunk, de mar kettesben (a tomegtol felrevonulva).

Egyebkent taborokban is talalkoztam mar melegekkel es ismerkedtunk.

Az elozo munkahelyemen meg kineztem egy sracot aki megtetszett, de egy masik srac kapta meg vegul, es ha jol tudom meg mindig egyutt vannak mar egy eve.

Szoval nem lehetetlen! = )

2012. febr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Legutóbb egy kutyaközönséges gyrosozóban flörtöltem egy sráccal. Lehetett volna tovább is stb. - de egyéb okokból nem jött össze, sajnos.

De miért ne? Szerintem lehetséges, bármi megtörténhet.

Akad olyan ismerős pár, ők pl. házibulin ismerték meg egymást. Fura, mi? Egy kutyaközönséges házibulin.

Persze az igaz, társaságtól függ, az milyen. Másik pár meg kutyasétáltatás közben.

Semmi sem lehetetlen, szerintem. :)

2012. ápr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Egy felmérés, többek között arról, hogy hol ismerkednek a melegek...

[link]

2012. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az egyetemen ill. kollégiumban ismerkedtünk össze, szóval igen, létezik :) 21/f
2012. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!