Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehet? Hétfő óta...

Mi bajom lehet? Hétfő óta "húz" a fejem, fényérzékenyek a szemeim, kicsit folyik az orrom, de csak vízszerű. Kb.15 percnként rámjön olyan érzés mint amikor hirtelen tüsszenteni kellene, de nem mindig kell és facsarja az orrom és főleg a szemeim.

Figyelt kérdés
Nem túl komolyak a panaszaim, de ez a "húzó és facsaró" érzés kellemetlen. Bocsi, nem tudom ennél jobban kifejezni az érzést, ilyet még soha nem tapasztaltam.
2012. febr. 22. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

nátha lehet,

nekem mondjuk nátha nélkül is van fényérzékenységem,fejfájásom,de az valószínű a migréntől.De az orrfolyás ,meg a többi az náthára utalhat.

Lázad van?

2012. febr. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Lázam nincs és voltam már jópárszor (megfázásos, nem allergiás) náthás, de még csak hasonló sem volt. A környezetemben arra tippelnek, hogy szénanátha lehet.

Ha nem javul, akkor megyek az orvoshoz

2012. febr. 23. 09:15
 3/4 madaraszi válasza:
Nekem a leírás alapján allergiának tűnik, az szokott ilyen kegyetlen és heves tüneteket produkálni + a vízszínű orrváladék is allergia.
2012. márc. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha megfázás, vegyél be 3000mg C vitamint 3 napon keresztűl.
2014. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!