Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi idő alatt gyógyul meg...

Mennyi idő alatt gyógyul meg a csontütődés, csontrepedés, zúzódás?

Figyelt kérdés

Lassan két hónapja, hogy fenékre estem egy óriási lendülettel, mert kihúzták alólam a széket.

Enyhült a fájdalom, viszont ha leülök és fel kell állnom, akkor még mindig fáj, ha sokáig ülök az szintén fájdalmas, ha megnyomom is fáj....

Mit csináljak?! Elmentem röntgenre még január elején, de nem mutatott ki semmit!!! Ha nincs csontrepedésem, akkor miért nem gyógyul már meg? Vagy lehet orvosi figyelmetlenség történt, és mégis van valami repedés, zúzódás? Vagy azért gyógyul ilyen lassan, mert pont a far csontom, és sokat ülök rajta? Meggyógyul egyáltalán valaha nyom nélkül, vagy öregkoromra egy idióta gyerek hülyesége miatt fogok lebénulni, vagy megérezni ha le akarok hajolni?

Köszi a válaszokat!:(


2012. febr. 23. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen farokcsont zúzódás nagyon sokáig érzékeny volt közel egy évig.Próbáld meg Fastum géllel vagy Activon géllel kenegetni,bedörzsölni
2012. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! A fastum gélre már én is gondoltam, de ha te is ajánlod, akkor kipróbálom, hátha.

És azóta neked meggyógyult teljesen? nem érzékeny zsibbadásra, nyomásra, időjárásra? Esetleg kenegetted te is valamivel?

2012. febr. 24. 10:38
 3/3 anonim válasza:
Hasonló cipőben járok én is, tavaly szeptemberben estem a farokcsontomra, elmentem aznap röntgenre és zúzódást állapítottak meg. 2-3 hét alatt fokozatosan múlt a fájdalom, viszont nem gyógyult meg teljesen. Frontoknál és ha sokat ülök szokott enyhén fájni. Több mint féléve történt ez idővel megfog szűnni?
márc. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!