Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után ez normális? Vagy valami más gond van?

Figyelt kérdés
Gestomix 20 nevű fogamzásgátlót szedtem. Nem sokáig, mindössze 2 havi adagot használtam el. Nem igazán vált be nekem, mivel elég nagy étvágyam volt tőle és tele lett az arcom és a hátam is pattanásokkal. Így most februárban leálltam vele, a vérzésem rendben meg is jött február 12-én. Azóta néha barnás folyást tapasztaltam, ma pedig a ciklusom 15. napján tartok és az imént pisilésnél nagyobb mennyiségű folyást fedeztem fel :/ olyan fura nagyon nyúlós, nyálkás és barnás-rózsaszínes színe volt. Ez normális? :S Kicsit megijedtem. Nem viszketek odalent, talán néha tompán a hasam alja fájdogál, de erre nem is vennék mérget, hogy emiatt. Szerintetek mi lehet ez? Tapasztalt már valaki hasonlót? 25/L
2012. febr. 26. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
15. napon vagy, nyúlós folyás kicsi vérrel --> jó eséllyel peteérésed van.
2012. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!