Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet az hogy néhány...

Mitől lehet az hogy néhány másodpercre elsötétül a kép? Teljesen olyan olyankor mintha mindjárt kidőlnék, de mindig talpon maradok. Szürkehályogom van, gondolom nincs összefüggésben vele de azért leírtam.

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nincs összefüggésben.

Nekem nincs semmi baja a szememnek, de nálam is mindennapi dolog ez az elsötétülés évek óta.

Leírom nekem mitől van, hátha tudok vele segíteni..

Kb. 12-13évesen kezdődött. Semmi gondom nem volt vele, sokszor még élveztem is, mert olyan furcsa érzés volt. Egyszer aztán elsötétült a kép, megfogózkodtam, de a következő, amire emlékszem, hogy apu falfehéren kelteget. Kórház, háziorvos, vérvétel, minden. De semmit nem találtak. Erre kitalálta a doki, hogy azért van, mert fejlődésben lévő lány vagyok, ilyen korban előfordul. Egy a lényeg, hogy a délelőtt folyamán igyak sok folyadékot, és akkor nem lesz baj. Na, hát erről az ivás dologról nem nagyon tudok nyilatkozni, mert nem nagyon szeretek inni :D

Néhány hónapja ismét elájultam ugyanígy. Mind2 esetben tényleg nem ittam semmit aznap, és mind2 esetben az ágyról keltem fel (lehet, hogy kicsit hirtelen)

Igazából nem írtad sem a korod, sem a nemed, semmi konkrétat. De gondolom nem korombeli vagy..

Ha viszont mégis, akkor előfordulhat ez az ok is.

De biztos az orvos többet tud mondani.

Ez általában a vérnyomás-eséstől szokott még előfordulni.

18/L

2012. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, aztán egyszer el is ájultam. Leesett a vércukrod. Keveset ettél vagy ittál akkor. Nagyon oda kell figyelni.
2012. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!