Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Extrasystole, salve? Sziasztok...

Extrasystole, salve? Sziasztok van itt esetleg olyan valaki akinek időnként jelenik meg halmozottan extrasystole, negatív leletek mellett?

Figyelt kérdés
Mikor elkapnak a halmozott extrák mire beérek a kórházba elmúlnak.(negatív vér ionok, szív ultrahang, terhelés,24h holter) Nagyon el vagyok keseredve, még a kisfiamat fel kell nevelnem! Napi 300 db VES-em van ablatiót nem ajánlották. Napi 5 mg conor, magneb6 1000mg. Valaki szed rá Lokrent? Lehet, hogy az jobb lenne?
2012. márc. 3. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindened negatív, akkor ne aggódj. Ezek nem veszélyesek, csak marha kellemetlenek. Gondolom ezt mondta a kardiológus. Én a terhességemet extráztam végig, percenként 4-5 extrám is volt napokig. Itt vagyok épen egészségesen, gyermekkel a kezemben. Nyugi, nem halálos!
2012. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs, ha későn válaszolok. Nekem is mindig minden lelet negatív, soha nem sikerül elcsípni egy extrát sem. Halmozottan pár napja jelentkezett nekem először, nagyon megijedtem, hogy az eddig heti 3-4 után (amit már 6 éve tapasztalok) az utóbbi napokban most először, akár percenként is jöttek (azonnal irány az orvos, ahol természetesen szüneteltek a tünetek az ekg és a hallgatózás idejére). Mindig megnyugtatnak, hogy nem veszélyes és ezekkel a tünetekkel is elélhetek ugyanolyan sokáig, mintha nem tapasztalnám ezeket és beutalnak a pszichiáterhez (aminek sok értelme nincs, felír néhány dobox xanaxot).

Nekem felírtak betalocot, ami nem igazán használt, az első két nap után el is hagytam, szemben a magnézium pezsgőtablettával, amelytől jelentősen csökkentek az extrák (napi 2-3 és még ezek is gyengébbek voltak, de nem akarom magam még elszólni) és már hónapok, vagy évek óta nem volt ilyen tökéletes a vérnyomásom (120/70 és 110/60 között mozog) és a pulzusom (folyamatosan 60), igaz, most néha mintha szédülnék is alig észrevehetően, de talán ez attól van, mert eddig a vérnyomásom 130/80, a pulzusom meg 80 alatt csak elvétve volt.

Ha valaki szeretne erről beszélni, írjon nyugodtan privátba (nem a panaszáradatomat akarom rázúdítani az emberekre, csak tapasztalatokat megosztani, segíteni a másikat).

2012. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is pont ez van. Van hogy hetekig semmit nem érzek, aztan hirtelen naponta tobbszor jelentkezik. A vizsgalatok nekem is negativak lettek, semmit nem talaltak. A 24 orás EKG-n sikerult elcsipni egy nagyobb utést, de kulonosebb dolgot nem mondott ra a doki. Azt mondta,hogy a stressztol van. Akkor amugy is stresszes idoszakom volt. Nekem altalaban akkor jonnek elo, amikor stresszesebb vagyok, pl vizsgaidoszakban. En csak magneB6 pezsgotablettat szedek, semmi mast, nekem csak ezt ajanlotta a doki.
2012. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!