Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a rosszkedvtől és az állandó sírástól? 15/L

Figyelt kérdés
1 éve lettem ilyen,mióta anyám az új élettársával van.Még csak 15 éves vagyok,de legszívesebben mindig sírnék.Nem vagyok ilyen emós eretvágós személyiség,teljesen átlagos vagyok. Suliban jó kedvűnek mutatom magam a többiek előtt,aztán hazajövök,bezárkózok a szobámba mert rájövök hogy nem vár itthon senki,és elbőgöm magam. anyám csak a kisebbik gyerekével foglalkozik meg az élettársával,a többi rokonom is a kisebbet isteníti. Tanulni sem tudok,mert itthon csak a sok "idegen" ember vár akik nem foglalkoznak velem és azzal hogy tanulnom kell...Hangoskodnak,csak nekem olyan a szobám hogy az ágyam éppen elfér,a falak nagyon vékonyak.Sosem alszom rendesen.Barátaim sincsenek már, akiknek elmondhatnám és akkor könnyebb lehetne talán. mit csináljak hogy jókedvű legyek?
2012. márc. 7. 19:13
 1/3 anonim válasza:

:(


Hogy hogy nincsenek barátaid? Nem lehet, hogy csak félsz megnyílni nekik? Egy barát sokat segíthetne neked, hogy ne érezd magad egyedül, próbálj meg kicsit nyitottabb lenni.


Amúgy meg szerintem mondd el anyukádnak, hogy hiányzik neked, hogy beszélgessetek, és úgy érzed kizár az életéből. Lehet annyira leköti őt minden, hogy bele se gondol te hogy szenvedsz:(

2012. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anyád egy szmét önző dög! Nekem apám ugyanilyen, a helyzet uez, csak én 23 vagyok. Már ötödik éve élek ebben a pokolban - elvárások, meg számonkérések megvannak, de a beszélgetés, stb. egy mp. sem.


Próbáld vmivel lefoglalni magad, de az lehetőség szeirnt ne anorexia-, és ne bulimia nervóza legyen (nekem ez lett, azért intelek óva tőle)!

2012. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hú! szegény lejány! velem is valami hasonló van, 2 éve nagyon felborult itthon minden és én is csak bőgicsélek...csak én már 19 vagoyk és így még cikibb, ha beszélni akarnék róla... szerintem beszélj anyukáddal! drukkolok Neked! :)
2012. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!