Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néha olyan furcsán ütemtelenül...

Néha olyan furcsán ütemtelenül ver a szívem és állandó szívdobogás érzésem van. Mitől lehet? Van rá megoldás? Ez most akkor szívritmuszavar?

Figyelt kérdés
Voltam kardiológián ott azt mondták nincs szervi bajom,egyébként mentális betegségem az volt(pánik szindróma),de mégis olyan fura.Nem igazán tudom elmondani.Pl ha sétálok egy kicsit többet,akkor néha olyan hiperventilációm van,hogy majd elájulok.Nem értem.Az orvosk szerint semmi bajom,akkor most mi van?Törődjek bele és éljek így?Azt nem szeretném.Hová fordulhatnék még?
2012. márc. 3. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, nálam se találtak semmit a dokik mert épp akkor semmi tünet nem volt...azóta ugyanúgy megvan ez az érzet de ha csak nagyon stresszes vagyok és mivel szervi bajom nekem sincs így betudom annak. Tény hogy ha nyugodtam veszem a dolgokat és nem stresszelek semmi bajom sincs.
2012. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Akkor azt mondod nincs mitől félnem?Nincs semmi komoly?Amikor én voltam ultrahangon én pont rosszul volta,de csak azt mondták magas a vérnyomáson a szívem egészséges.Sőt magne b6-t nem is tudok szedni,mert attól még jobban ver a szívem.A gyógyszerész azt mondta az azért van,mert akinek jó a szíve annál okozhat ilyen mellékhatásokat,mert ezt igazából szívbetegeknek szokták javasolni.tehát ergo jó a szívem.De mégis rendetlenkedik.Akkor hogy van ez?
2012. márc. 3. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet már pszichésen kihozod magadból. ha jó a szíved akkor nincs mitől aggódni, mert nem szervi baj hanem lelki. Ne aggódj annyit, lehet túl érzékeny vagy és könnyen stresszelsz, a vérnyomás is ettől lehet magas.
2012. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nézesd meg a pajzsmirigyedet. Ha nem megfelelően működik, okozhat szívritmus zavart. Egy vérvétel, ahol TSH - t néznek és kiderül, hogy rendben működik-e.
2012. márc. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Remélem még olvassátok ezt. Én is küzködöm ilyennel, vagy ehhez hasonlóval. Nekem olyan mintha kihagyna a szivem, vagy nagyon picit dobbanna aztán meg egy marha nagyot. És mostanában elég gyakran csinálja. Tavaly voltam szivorvosnál akkor persze nem csinálta ezt, de azt mondta rendben van a szivem. A belgyógyász is azt mondta, hogy ettől nem kell félni. Érdekes módon van hogy hetekig, hónapokig nem érzem, aztán meg hirtelen jön és az őrületbe kerget mint most is. Félek, mert nekem is volt pánikbetegségem és rettegek nehogy ez miatt visszajöjjön. Találtam az előbb egy cikket megpróbálom belinkelni, ott is ir erről, hátha téged is megnyugtat kicsit. :) Már amennyire engem. :P

2012. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!