Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Flavogenin Pro-tól lehet...

A Flavogenin Pro-tól lehet fekete széklet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet fekete. Évek óta szedjük a családban és nem volt ilyen még. Valami más okozhatja. Gondold végig mit ettél? Mit vettél be? Aszpirint, széntablettát? Vasat szedsz? Fekete csokit, spenótot fogyasztottál-e? Ha ismétlődik, akkor irány a doki.
2012. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még annyit kérdeznék, hogy milyen adagban szeded? Napi 1-2 szemtől biztosan nem. Egyszer kibontottam a kapszulát, mert adtam a beteg kiskutyámnak és elég fekete a por. /előző voltam/
2012. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem én szedem,hanem egy ismerősöm, és nem tudom milyen adagban szedi. Csak azért gondolta, hogy attól lehet, mert van benne fekete áfonya, fekete szeder is, amiktől állítólag lehet fekete a széklet.
2012. márc. 8. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni telefonon a szaküzletüket. Ők értenek hozzá.
2012. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És melyik üzletüket, vagy hol, mert azt hiszem ő rendelte.

Akkor ezek szerint nálatok nem volt ilyen probléma, És milyen adagban szeditek?

2012. márc. 8. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!