Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ismertek hatékony és természet...

Ismertek hatékony és természetes hangulatjavítókat?

Figyelt kérdés
Már pár hete pattanásig vannak feszülve az idegeim, máskor padlón vagyok a levertségtől. Ez biztos valami tavaszi depresszió lehet. Elkezdtem magnéziumot, kálciumot, D és C vitamint szedni (persze módjával), de nem segít.

2012. márc. 9. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy jó masszázs!
2012. márc. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mozogj. Az endorfin az egyik hormon ami a boldogságért felel. Három dolog termel endorfint: a mozgás, a szex és a csoki. De tényleg, mozogj. Hidd el, fontosabb mint a vitaminok.
2012. márc. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magne B6-ot javasolok, azonkívül van egy homeopátiás készítmény Sedatif a neve, ezek segíthetnek.
2012. márc. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szimpatikusak!
2012. márc. 9. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Sedatif PC és Valeriana relax!

Sedatif pc homeopátiás gyógyszertárokban kapható valeriana meg drogéria:)

2012. márc. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magne B6,és Paolo Coelho Aleph című könyve. Teljesen szét voltam esve a munka meg a suli mellett, és ettől a kettőtől helyrerázódtam. 3x1 Magne B6, reggel munkába menet és délután hazafelé menet olvasás. Amúgy is,lassan kitavaszodik teljesen,nem lesz ilyen hideg,többet fog sütni a nap,és minden happy lesz! :D
2012. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!